Szukaj

Drastyczna zmiana w wizerunku Maffashion! Po długich włosach nie ma śladu, ale jest za to najmodniejsze cięcie sezonu!

Maffashion ma nową fryzurę

Maffashion ma nową fryzurę

Maffashion ma nową fryzurę

Wiosna to czas na zmiany i eksperymenty – doskonałym pomysłem jest wykorzystanie tego okresu na wypróbowanie nowych rozwiązań w naszej garderobie czy na głowie. Gwiazdy co chwila zaskakują nas metamorfozami, testują nowe kolory i cięcia, a potem chwalą się w social mediach i nie bez powodu zyskują setki miłych komentarzy. Maffashion, która od dłuższego czasu cieszyła się gęstą, bujną czupryną, postanowiła iść w ślady innych odważnych.

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji, na których doskonale widać, że zafundowała sobie popularnego ostatnio short boba. Świetnie podkreślił rysy jej twarzy i smukłą szyję:

Change! Małe, duże zmiany! Tak, zrobiłam to! Dzięki za wszystkie wczorajsze oznaczenia! Pomogły podjąć decyzje. PS Patrzę w lustro i widzę inna osobę panno @gaba_hair☺️! Czekam na Waszą opinie ????????????#change#shortblondhair#maffashionhair

Fanki niemal piały z zachwytu:

  • Super, uwielbiam taką długość
  • W każdej fryzurze wyglądasz ślicznie
  • Julia ! Zakochałam się !!! Krótkie włosy są super
  • Ta fryzura to mega sztosik!!!
  • W tej fryzurze idealnie!
  • Włosy pasują jak mało co
  • Cudownie Ci w tej nowej fryzurze

A jak wam się podoba? To bez wątpienia będzie najmodniejsze cięcie w nadchodzących miesiącach – podobną fryzurę ma już nawet Selena Gomez, królowa Instagrama. A to przecież o czymś świadczy!

Wieki sukces polskiej blogerki! Maffashion znalazła się na okładce zagranicznego Elle!

Uwaga! To może was lekko wgnieść w fotel! Maffashion, Macademian Girl czy Jessica Mercedes…Która z nich zarabia najwięcej?

Jessica Mercedes zaatakowana przez fanki Maffashion? Nie miały dla niej żadnej litości!


×