Szukaj

Drastyczna zmiana w wizerunku Maffashion! Po długich włosach nie ma śladu, ale jest za to najmodniejsze cięcie sezonu!

Maffashion ma nową fryzurę

Maffashion ma nową fryzurę

Wiosna to czas na zmiany i eksperymenty – doskonałym pomysłem jest wykorzystanie tego okresu na wypróbowanie nowych rozwiązań w naszej garderobie czy na głowie. Gwiazdy co chwila zaskakują nas metamorfozami, testują nowe kolory i cięcia, a potem chwalą się w social mediach i nie bez powodu zyskują setki miłych komentarzy. Maffashion, która od dłuższego czasu cieszyła się gęstą, bujną czupryną, postanowiła iść w ślady innych odważnych.

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji, na których doskonale widać, że zafundowała sobie popularnego ostatnio short boba. Świetnie podkreślił rysy jej twarzy i smukłą szyję:

Change! Małe, duże zmiany! Tak, zrobiłam to! Dzięki za wszystkie wczorajsze oznaczenia! Pomogły podjąć decyzje. PS Patrzę w lustro i widzę inna osobę panno @gaba_hair☺️! Czekam na Waszą opinie ????????????#change#shortblondhair#maffashionhair

Fanki niemal piały z zachwytu:

  • Super, uwielbiam taką długość
  • W każdej fryzurze wyglądasz ślicznie
  • Julia ! Zakochałam się !!! Krótkie włosy są super
  • Ta fryzura to mega sztosik!!!
  • W tej fryzurze idealnie!
  • Włosy pasują jak mało co
  • Cudownie Ci w tej nowej fryzurze

A jak wam się podoba? To bez wątpienia będzie najmodniejsze cięcie w nadchodzących miesiącach – podobną fryzurę ma już nawet Selena Gomez, królowa Instagrama. A to przecież o czymś świadczy!

Wieki sukces polskiej blogerki! Maffashion znalazła się na okładce zagranicznego Elle!

Uwaga! To może was lekko wgnieść w fotel! Maffashion, Macademian Girl czy Jessica Mercedes…Która z nich zarabia najwięcej?

Jessica Mercedes zaatakowana przez fanki Maffashion? Nie miały dla niej żadnej litości!


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×