Szukaj

Maffashion zdecydowała się na nowy kolor i ostre cięcie: „Taki mały spontan”. Mały? Chyba raczej ogromny

Maffashion w nowych włosach

Maffasion zmieniła fryzurę. Królowa polskiej blogosfery ścięła i przefarbowała włosy. Efekt zachwycił internautów, nas też. Całą metamorfozę określiła mianem "małego spontanu".

Czy wiecie, że Maffashion obchodzi w tym roku dziesięciolecie swojej działalności? Tak, to już dycha stuknęła temu przedsięwzięciu, które zaczęło się od niepewnego i skromnego wpisu na blogu madamejulietta.blogspot.com. We wpisie Julia Kuczyńska wyraziła nadzieję, że może pewne grono uda jej się zainspirować, i że w miarę możliwości postara się na bloga zaglądać i aktualizować go o nowe posty.

Pierwszy dzień… trochę niepewnie. Od tej chwili zaczynam prowadzenie swojego pierwszego bloga. Myślę, że w miarę możliwości często będę tu zaglądała, aktualizowała i dodawała posty. Może moja twórczość spodoba się pewnemu gronu. Dlatego pozdrawiam na samym początku przyszłych obserwatorów. Mam nadzieję, że zainspiruje ten blog w jakiś sposób kilkoro z was – napisała w pierwszym poście Maffashion.

„Pewne grono” rozrosło się już do ponad 830 tysięcy na Facebooku i 1,4 miliona obserwatorów na Instagramie. Takie zasięgi same się nie robią. Popularna Julka prowadziła jeszcze do niedawna życie w zawrotnym tempie. I w ciągłych rozjazdach. Nie tylko tych zawodowych (choć głównie), ale także tych podróżniczych. Sama przyznaje, że w Warszawie czasem bywała tylko kilka dni w miesiącu. Jednak w czasie kwarantanny wszystko stanęło w miejscu.

Miałam natomiast takie miesiące, że łącznie byłam w Warszawie 3-4 dni. Brak podróży to dla mnie brak realizowania większości międzynarodowych projektów, kampanii. To także brak wielu pięknych zdjęć, z pięknymi widokami i pięknym światłem. Ono na zdjęciach robi ogromną robotę. Czasem jest tak, że na wyjazdach obrócisz się w lewo czy w prawo i masz świetny kadr do zdjęć – wyznała w Glamour.

Maffashion zmieniła fryzurę. To było ostre cięcie

Maffashion poskarżyła się też na to, że w Warszawie trudno jest trafić na dobre światło, ale i znaleźć fajne tło do fotki. Brak podróży oznaczał dla Maff także niemożność smakowania innych kultur, sztuki czy przyrody. A przecież ktoś, kto inspiruje innych, także potrzebuje inspiracji. I zmian. Czasem większych, czasem mniejszych. Czasem przemyślanych, a czasem kompletnie spontanicznych tak, jak nowa fryzura.

Hi #darkhair / taki mały spontan od @gaba_hair_story/ możliwe, ze to tymczasowa koloryzacja  Znając siebie długo nie wytrzymam w jednej wersji 🙂 – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Co na to Internauci?

  • Magnifique. Nie wracaj już do jasnych!

  • Ładnemu we wszystkim ładnie!

  • Cudownie wyglądasz i te oczy.

  • Piękny kolor, jestem pod wrażeniem że twoje włoski dają radę z tak częstą koloryzacją i różnymi fryzurami.

Wyraźnie skrócone i przyciemnione włosy powodują, że Julka wygląda nieco bardziej tajemniczo. Czyżby zmierzała w stronę femme fatale? Nam się podoba.


Maffashion

Maffashion

Maffashion

Maffashion

Maffashion

Maffashion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×