Szukaj

To nie koniec wielkich zmian u Maffashion i Fabijańskiego. Właśnie pochwaliła się zdjęciami nowego domu

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. To jednak nie koniec rewolucji w ich życiu. Julia właśnie pochwaliła się zdjęciami ich nowego domu.

Maffashion od zeszłego roku spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Na samym początku zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem i zgodnie milczeli nie komentując tego co ich łączy. Z czasem jednak odpuścili i ich związek przestał być tajemnicą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor nie szczędził wielu ciepłych słów, mówiąc o Julii.

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Przez kilka tygodni temat Julii i Sebastiana nie schodził z pierwszych stron kolorowych gazet. Wszystko przez doniesienia o ciąży. Przez bardzo długi czas najsłynniejsza blogerka w Polsce i jej partner nie puścili pary z ust. Dopiero pod koniec ciąży przyszła mama postanowiła oficjalnie potwierdzić to, czego wszyscy domyślali się już dawno. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia z przepięknej sesji ciążowej. Zaledwie kilka dni po tej informacji miała dla swoich fanów kolejną rewelacyjną informację – jej synek jest już na świecie. Chłopiec urodził się 10 września, o czym jego rodzice poinformowali kilka dni później. Teraz w ich życiu przyszedł czas na kolejne zmiany.

Maffashion pochwaliła się zdjęciami nowego domu

Od momentu, w którym blogerka poinformowała o narodzinach syna, jest on częstym gościem na profilu swojej mamy. Świeżo upieczeni rodzice chętnie chwalą się tym, jak wygląda ich życie z noworodkiem u boku. Dzisiaj Sebastian Fabijański opublikował zdjęcie z synem, które rozczuliło wszystkich internautów.

Okazuje się, że to nie koniec rewolucji w ich życiu. Niebawem rodzina 2+1 przeprowadzi się do nowego lokum. Maffashion właśnie pokazała fanom wnętrza swojego nowego domu. Jest on na razie w stanie surowym, ale ogromna przestrzeń i już teraz robi wrażenie.

Julia już szuka wykonawców remontu, dlatego liczymy na to, że postępami prac będzie dzieliła się na Instagramie. Gratulujemy nowego zakupu!


Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Maffashion kupiła dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×