Madzia Wójcik z Marceliną Zawadzką bawią się na festiwalu. Stylizacje piękne, tylko ten napis w tle… Co za niefart

Wójcik i Zawadzka

Wójcik i Zawadzka

Madzia Wójcik pojawiła się na FEST Festival w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej. Nie zabrakło uroczych fotek na tle imponującej sceny. Gdy celebrytki dumnie eksponowały swoje stylizacje do obiektywu, fotograf uchwycił kontrowersyjny napis…

FEST Festival po raz pierwszy odbył się w 2019 i od razu zdobył serca wielbicieli tego typu formatów. Dodatkowo otrzymał dwie nominacje do prestiżowych europejskich nagród branży muzycznej: European Festival Awards oraz ILMC. Jako jedyny festiwal w Polsce odbywa się na ogromnej przestrzeni parku miejskiego w Chorzowie, któremu wielkością nie dorównuje żaden inny na naszym kontynencie. Teren festiwalu otwarty jest całą dobę, a każdy z gatunków muzycznych ma swoją własną scenę. Oprócz koncertów przewidziane są także inne aktywności i atrakcje. W tym roku zaproszono SanahKayah i BregoviciaHanię RaniKygoAlana WalkeraPurple Disco Machine czy Krzysztofa Zalewskiego.

Nic dziwnego, że Madzia Wójcik, która na wydarzeniu bawiła się między innymi z Marceliną Zawadzką, z takim entuzjazmem pisze o festiwalu na swoim Instagramie.

Madzia Wójcik i Marcelina Zawadzka na festiwalu FEST

W czerwcu miną dwa lata od wielkiego zwycięstwa Madzi Wójcik w pierwszej edycji reaktywowanego po 14 latach Big Brothera. Sympatyczna i bardzo wrażliwa blondynka w krótkim czasie zyskała sympatię lokatorów i widzów. W decydującym starciu nie miała sobie równych. Bez problemu dotarła na najwyższy stopień podium, otrzymując 100 tysięcy złotych i mały samochód.

Na potrzeby reality show Madzia wróciła do Polski. Wcześniej mieszkała i pracowała w Londynie. To tam ukształtowała się jej osobowość. Kolorowa i szczera Madzia jest aktywną użytkowniczką Instagrama. To w sieci dzieli się z fanami, których sporo zyskała po programie TVN, co u niej nowego.

W najnowszym poście wyraziła swoją radość, że mogła wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu muzycznym. Bawiła się do niedzielnego poranka.

Tak bardzo mi brakowało tych festiwalowych chwil w życiu.
Znów poczułam się wolna jak ptak i najszczęśliwsza na świecie ! Ludzie, muzyka, moda, pogoda a przede wszystkim uśmiechy na twarzach tysięcy ludzi i pozytywna atmosfera stworzyło ten festiwal wyjątkowym !
Chwile są ulotne, ale wspomnienia zostają na zawsze.
PS jak oceniacie stylówkę? – napisała.

Madzi towarzyszyła między innymi Marcelina Zawadzka. Zarówno Wojcik, jak i była gwiazda TVP, postawiły na świetne stylizacje. Zwyciężczyni Big Brothera brylowała w różowym komplecie ze wzorem, sportowych butach w jaśniejszym odcieniu tej samej barwy, wieńcu na głowie i z kryształkami na twarzy, a prezenterka w stylizowanym na kowbojski stylu, zdecydowanie wyróżniały się z tłumu. Może nie tak bardzo jak napis w tle, który nieco zepsuł grupową fotkę. Soczyste, neonowe k***a ilustrujące fragment wizualizacji występującego na scenie rapera PRO8L3M nie mogło ujść uwadze internautów.

Cóż, festiwale rządzą się swoimi prawami. Zdjęcia w galerii.


Madzia Wójcik i Marcelina Zawadzka na festiwalu

Madzia Wójcik i Marcelina Zawadzka na festiwalu

Madzia Wójcik na festiwalu

Madzia Wójcik na festiwalu

Marcelina Zawadzka na festiwalu

Marcelina Zawadzka na festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×