Szukaj

Maciej Musiał opowiedział o swojej partnerce. Co najbardziej go w niej kręci?

Maciej Musiał z dziewczyną

Maciej Musiał dorastał na naszych oczach, jest już dorosłym mężczyzną, ale w świadomości niektórych widzów jeszcze długo pozostanie nastoletnim Tomkiem z Rodzinki.pl. W wywiadzie dla tabloidu, aktor po raz pierwszy szczerze opowiedział o oczekiwaniach na przyszłość

Maciej Musiał, mimo że jest znany głównie jako Tomek Boski z Rodzinki.pl, to ma na swoim koncie także pracę na planie Czasu honoru, 1983, a nawet Wiedźmina, który niedługo pojawi się na platformie Netflix. Ostatnio opowiedział w Na żywo o swoich preferencjach dotyczących kobiet i związków. Chyba wiemy, o kim mówi.

Zobacz: Maciej Musiał rozkochał w sobie piękną miss! Oto jego nowa dziewczyna! Jest idealna

Maciej Musiał o swojej partnerce

Aktor wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów, zwłaszcza płci przeciwnej. Nikt tak do końca nie wie, jak wygląda jego życie uczuciowe. W wywiadzie dla Na żywo odsłonił nieco rąbka tajemnicy. Pojawiły się ostatnio doniesienia, że ma nową ukochaną.

Okazało się, że aktor nie ma nic przeciwko kontaktom seksualnym przed zawarciem związku małżeńskiego, ale zdecydowanie, w przyszłości chciałby mieć „rodzinę, dzieci, dom”. Znalazł już kandydatkę?

Zobacz: Maciej Musiał i Olga Buława razem na ślubie przyjaciół! Mamy pierwsze zdjęcia pary. To musi być miłość!

Maciej Musiał – czy spotyka się z Olgą Buławą?

Nie chodzi mu o to, żeby przez całe życie bawić się, randkować i spotykać się tylko na chwilę, ostatecznie zmierza do stałej relacji. Charakter kobiety jest dla niego najważniejszy:

Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi być z pasjami, pozytywna – mówi w wywiadzie młody aktor.

Jak widzicie nie do końca określił swoje upodobania, a kryteria są dosyć rozmyte, więc tak naprawdę, każda wielbicielka Macieja ciągle ma u niego szansę, ale czy rzeczywiście?

Niedawno pojawiły się doniesienia, że aktor spotyka się z piękna modelką Olga Buławą. Czyżby to o niej mówił? Możliwe, że dziewczyna zawładnęła sercem młodego aktora. Czyżby to z nią planował założenie rodziny i to ona ma świetny charakter? Niedługo z pewnością się dowiemy.

Zobacz: Maciej Musiał w kilka sekund nauczył Polaków tolerancji! Jego riposta na homofobiczne komentarzy zasługuje na owacje!


Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×