Maciej Musiał ściągnął koszulkę i wyeksponował misternie wyrzeźbiony brzuch. Fanki są wniebowzięte. Niektóre pomyliły go z Justinem Bieberem!

Maciej Musiał, Justin Bieber

Maciej Musiał, Justin Bieber

Maciej Musiał zaserwował fankom gorące widoki. Zdjęcie bez koszulki wywołało lawinę komentarzy. Niektórzy porównują go odtąd do... Justina Biebera.  Jak prezentuje się umięśniony aktor?

Maciej Musiał w ubiegłym roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowi. Fachem aktorskim para się jednak od wielu lat. Uznanie przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl, gdzie zagrał u boku Tomasza Karolaka Małgorzaty Kożuchowskiej.

Sitcom nie jest szczytem jego możliwości. Dzień dobry, kocham cię!, Dwie korony, Miłość jest wszystkim, 1983, a nawet Wiedźmin Netflixa, to inne propozycje z jego udziałem.

27-latek prężnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził społeczność liczącą ponad pół miliona followersów. Niemal codziennie serwuje im nowe materiały, a wczoraj rozpalił w nich zmysły.

Maciej Musiał bez koszulki. Ale ma mięśnie!

W pierwszy dzień weekendu zamieścił masę zdjęć i filmów z pobytu na Ibizie. Naszą uwagę przykuło ujęcie, do którego zapozował bez koszulki, tym samym eksponując dobrze umięśnioną klatę piersiową i wyrzeźbione mięśnie brzucha.

Fanki (ale również fani) bardzo docenili ten widok, zasypując idola pochlebnymi komentarzami:

 • Ale byk z Ciebie rośnie.

 • Ale ciało Maciej.

 • Panie Macieju, promienieje Pan na tej Ibizie.

 • Wohoho ale przystojniak.

 • Polski „Bieber”.

 • You’re the best.

Jak widać, padły nawet porównania do Justina Biebera. Co o tym myślicie?

Tomasz Karolak gorzko o Rodzince.pl

Ostatnio media wstrząsnęło odważne wyznanie Tomka Karolaka o produkcji Rodzinki.pl. Serialowy Ludwik Boski przyznał, że rodziny aktorów mocno przeżyły ich nieobecność, wynikającą z ciągłej pracy na planie, a nawet były zazdrosne o ich kolegów i koleżanki.

Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna. (…) A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda – powiedział Monice Jaruzelskiej.

Więcej informacji poznacie tutaj.


Maciej Musiał jak Justin Bieber

Maciej Musiał jak Justin Bieber

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz

Maciej Musiał bez koszulki

Maciej Musiał bez koszulki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Hot. Jest bardzo piękny i uzdolniony. Wielu lat kariery życzę.

 • Gość pisze:

  szkoda,że taki krótki..

 • Gość pisze:

  Zdrowia źycze kazdemu takiej klaty i widoków mniam mniam ciasteczka no właśnie a gdzie ku..wa dzieci bo na wnuki to juź nie ma co liczyć chyba ze jak kilius lubicie transy i marnowac cenny czas pozory opcja zostania nigdy nawet nie lezała na stole bo to sh..t dla k ch p d i innych pelikanów i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×