Tomasz Karolak wyjawił prawdę o „Rodzince.pl”. Serial spowodował ogrom cierpienia, zazdrości, a nawet rozbił rodziny

Tomasz Karolak boleśnie o Rodzince.pl

Tomasz Karolak boleśnie o Rodzince.pl

Tomasz Karolak zdradził prawdę o Rodzince.pl. Jak wyjawił, członkowie rodzin aktorów cierpieli przez tę produkcję. Dlaczego tak się działo?

Tomasz Karolak to jeden z popularniejszych aktorów. Zagrał w następujących hitach: 39 i pół, Ciacho, Przepis na życie, Wyjazd integracyjny, Prawo Agaty, Wojna żeńsko-męska, Śniadanie do łóżka, Listy do M. Wielu widzów pokochało go za rolę Ludwika Boskiego w serialu Rodzinka.pl (2011-20), gdzie występował u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Produkcja wypromowała plejadę gwiazd młodego pokolenia. Wśród nich można wymienić  Adama Zdrójkowskiego, Macieja Musiała, Wiktorię Gąsiewską, Julię Wieniawę i Mateusza Pawłowskiego.

Format ściągnięto z anteny przed dwoma laty, jednak do dziś budzi emocje. Karolak opowiedział co nieco o jego realizacji w programie Moniki Jaruzelskiej. Jak się okazuje, bliscy aktorów serialu mocno wycierpieli przez ich nieobecność.

Tomasz Karolak boleśnie o Rodzince.pl

Rozmówca Jaruzelskiej wskazał, że gwiazdy Rodzinki.pl spędzali na planie więcej czasu niż ze swoimi rodzinami, co powodowało różne zaburzenia.

Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna – zaczął ten wątek.

Bliscy aktorów byli o nich szczególnie zazdrośni, gdy obserwowali, jak świetnie dogadują się oni na ekranie. Niestety doprowadziło to do rozpadu kilku rodzin.

A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda – podsumował Karolak.

Spodziewaliście się, że serial tak bardzo odcisnął piętno na życiu gwiazd?


Tomasz Karolak - premiera The end

Tomasz Karolak - premiera The end

Tomasz Karolak - Bieg po Nowe Życie 2021

Tomasz Karolak - Bieg po Nowe Życie 2021

Tomasz Karolak – Sala samobójców: Hejter

Tomasz Karolak – Sala samobójców: Hejter

Komentarze

 • gość Sebastian pisze:

  Jesteście podłymi kreaturami, które kasują PRAWDĘ. JAK WY CHCECIE BYĆ WIARYGODNI jak ukrywacie prawdę , a publikujecie lukratywne komentarze, które nie mają nic wspólnego z prawdą. TO NIE TYLKO WSTYD, NIE TYLKO ŻENADA, TO JEST CHAMSTWO I OSZUSTWO !!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Masz rację, Karolak pie***y jak potłuczony, po za tym piszecie o tych prostych gówniarzach jak o gwiazdach, o aktorach co jest poważnym nadużyciem w takim określeniu bo to tylko statyści, nie żadni aktorzy, ich tzw. gra to po prostu spełnianie ambicji rodziców tej gówniarzerii, którzy zamiast zadbać o ich wykształcenie liczyli kasiorę jaką dostawali na wyrost w ostatnich latach rządów defraudanta Knura, który zadbał w wielkim nadmiarze bo przekrętami o własną kieszeń i nieobliczalnym rozdawnictwem publicznych środków czyli pieniędzy podatników swoim dupowłazom, gówniarzom i tym podobnym pseudo-gwiazdom. I to się nazywa rozwój TVP pod rządami tego obleśnego prezesiny, który najpierw organizował szaleńcze imprezy np. WIELKI SYLWESTER podczas gdy kraj paraliżowała pandemia zabierająca tysiące istnień ludzkich i OGROMNĄ TRAGEDIĘ w domach tysięcy rodzin , a TEN uważał, że jest NIEŚMIERTELNY i wyrzucał w błoto miliony ludzkich pieniędzy bo musiał przecież na tym zarobić dla siebie NIEBAGATELNĄ kwotę, resztę również ogromną wydać pseudo i patogwiazdom podczas gdy kraj potrzebował ogromnych pieniędzy na RESPIRATORY, LEKI , kombinezony, maski, rękawice itp. urządzenia ratujące życie ludzkie. Imprezy się odbywały, a dopiero po kilku miesiącach, po fakcie ten defraudant podpisywał umowy z organizatorami z usługodawcami itp. GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ, DLACZEGO DO TEJ PORY NIE ROZLICZONO PREZESINY Z TEJ PRZESTĘPCZEJ DZIAŁALNOŚCI ? UMIECIE WYTYKAĆ BŁĘDY I NADUŻYCIA INNYM, A WASZ PRZESTĘPCA JEST BEZKARNY. DOSYĆ TEGO ZŁODZIEJSTWA !! TERAZ JESZCZE ZATRUDNILIŚCIE JEGO ŻONKĘ, KTÓRA W NICZYM NIE ODSTAJE OD SWOJEGO OBLEŚNEGO MĘŻUSIA BO BĘDĄC NA OPIECE NAD DZIECKIEM WYKORZYSTYWAŁA OCHRONIARZY I SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO PREZESA DO CELÓW PRYWATNYCH : ROBIENIE ZAKUPÓW, ZACHCIANEK NA ULUBIONE CZEKOLADKI CZY WOŻENIEM PRYWATNYCH CIUCHÓW DO PRALNI BO LENIWCOWI NIE CHCIAŁO SIĘ TEGO ROBIĆ W DOMU JAK ROBIĄ TO NORMALNE ŻONY I MATKI. JAKIM PRAWEM, TA KOBIETA BĘDZIE KONTYNUOWAŁA PODEJRZANĄ DZIAŁALNOŚĆ MĘŻUSIA. SKANDAL !!!!

 • Lena35 pisze:

  a cóż to za dziwaczny komentarz.Jest dobrym aktor, tyle sezonów rodzinki ciągnął a teraz pieprzy o rozpadach rodzin? wcześniej jak serial był na topie, kasa wpadała do kieszeni to nie przeszkadzało..dziś stwierdza, że został pokrzywdzony.Ja pitole! żenujące w jaki sposób Panie Karolak? a granie w innych projektach? to.jak Pan określa? ja uważam , że praca to praca…Pana zawód to aktorstwo więc albo jest Pan dobry w tym co robi albo nie. „Sztuczna rodzina” była hitem i wszyscy za nią tęsknią. Jak tvp zakończyła jej tworzenie to był płacz i zgrzytanie zębów przez Waszą załogę a teraz Pan Karolak komentuje o krzywdzie jaką serial wyrządził. Dżizassss, myślałam, że Pan jest spoko…pozory mylą.

 • Gość pisze:

  On też już przechodzi do historii

  • Gość pisze:

   Ale kasa się zgadzała jakby co. Przecież zawsze można zrezygnować dla dobra rodziny własnej . A tyle sezonów się ciągnęło … nie wiem, co o tym myśleć . Teraz pokrzywdzeni a tyle lat tego nie widzieli. Przecież to nie jest jeden sezon…

 • Gość pisze:

  Przynajmniej w tv super rodzinka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×