Szukaj

Macademian Girl wreszcie skomentowała wyniki „Tańca z gwiazdami”! Nie tak wyobrażała sobie półfinał

Macademian Girl oficjalnie skomentowała wyniki Tańca z gwiazdami. Gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do przegranej z Gimperem. W jej wpisie nie zabrakło mocnych i dosadnych słów.
Macademian Girl, Gimper, Taniec z gwiazdami

Macademian Girl, Gimper, Taniec z gwiazdami

Jurorzy i wielu widzów nie tak wyobrażało sobie wyniki półfinałowego Tańca z gwiazdami. W piątkowy wieczór z walki o Kryształową Kulę odpadli Macademian Girl i Rafał Maserak. Para od początku typowana była do zwycięstwa w 9. edycji show, co tydzień prezentowała bardzo wysokie umiejętności taneczne, czego nie można było powiedzieć niestety o Gimperze, który w decydującej dogrywce wygrał z blogerką i jej tanecznym partnerem.

Po ogłoszeniu wyników głosowania SMS Tamara udzieliła jedynie krótkiego komentarza na wizji. Widać było, że jest jej przykro, w końcu pożegnała się z show tuż przed ostatnim odcinkiem. Dopiero w sobotę wieczorem gwiazda TVP przerwała milczenie. Na jej Instagramie pojawiło się oświadczenie w sprawie tego, co wydarzyło się w półfinale:

Moja przygoda z „Tańcem z gwiazdami” wczoraj niestety dobiegła końca, ale wiem, że przygoda z tańcem… dopiero się zaczęła! Cenniejsze od głównego trofeum jest właśnie to, że pokonałam swoje słabości i (głęboko w to wierzę) rozpoczęłam kolejny rozdział swojego życia! No, bo czy po tych czterech miesiącach zakochiwania się w tańcu może być inaczej? Na pierwszych treningach wątpiłam, czy w ogóle dam radę nauczyć się podstawowych kroków… ale w takich chwilach przypominam sobie, że jestem wojownikiem. I choć doskonale znam smak przegranej (w końcu to nie mój pierwszy program telewizyjny), to uważam, że najważniejsze jest być sobą do końca i odebrać każdą życiową lekcję z pokorą – nawet kiedy trzeba odejść z placu boju.

Internauci pożegnali blogerkę dziękując jej za spektakularne widowisko jakie im zafundowała przez ostatnie dwa miesiące.

Żałujecie, że Tamara nie zawalczy o główną nagrodę Tańca z gwiazdami?

Zobacz: Joanna Mazur i Michał Stawicki są parą nie tylko w sporcie? Gwiazda pierwszy raz o swoim partnerze

Zobacz: Kto w finale “Tańca z gwiazdami”? Iwona Pavlović zdradziła nam swoich faworytów! [WIDEO]

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska na domówce. Zabrała ze sobą przystojniaka z “Tańca z gwiazdami”! To ich kolejne wspólne wyjście


Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Gimper, Natalia Głębocka - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Gimper, Natalia Głębocka - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Macademian Girl i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Macademian Girl i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×