Szukaj

Łukasz Kubot jest już po ślubie? Jego narzeczona opublikowała zdjęcie w sukni. W komentarzach gratulacje

Łukasz Kubot

Łukasz Kubot

Czy Łukasz Kubot wraz z narzeczoną Magdaleną Bieńkowska jest już po ślubie? Piękna Miss Polski dodała na Instagram tajemnicze zdjęcia. Zaskoczeni fani komentują.

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot są zaręczeni. Choć para nie pojawiała się nigdy publicznie, to piękna miss we wszystkich wystąpieniach jako jedno ze swoich zainteresowań podawała tenis ziemny. To właśnie na korcie poznała i pokochała swoją drugą połówkę. Mimo tego, że o swoim uczuciu nigdy nie mówili głośno, to o ostatnim wydarzeniu postanowili poinformować cały świat.

To właśnie w swoje 38. urodziny Kubot postanowił sprawić swojej ukochanej niespodziankę i poprosił niczego nieświadomą kobietę o rękę. Magda i Łukasz radosną wiadomość przekazali, publikując romantyczne zdjęcie. W tle można było podziwiać jeden z siedmiu współczesnych cudów świata – Sydney Opera House. Oczywiście w udostępnionym poście nic nie było powiedziane wprost, jednak emotikona z pierścionkiem nie pozostawiała złudzeń, że od ślubu dzieli ich zaledwie krok.

Czy Łukasz Kubot jest już po ślubie?

Dwa dni temu na profilu zdobywczyni tytułu Miss Polski pojawiło się tajemnicze zdjęcie, mogące sugerować, że ona i Łukasz mają ten wielki dzień już za sobą. Magdalena Bieńkowska dodała post, na którym widzimy ją w przepięknym makijażu ślubnym oraz sukni projektu Violi Piekut. Czy to oznacza, że para jest już małżeństwem? Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaskoczonych fanów.

  • Czy to Twój makijaż ślubny?
  • Moja cudowna! Czy to Wasz wielki dzień?
  • Czyżbyś była już po ślubie?
  • Najpiękniejsza panna młoda!
View this post on Instagram

Backstage???? @violapiekut @patrycjasierzputowska_makeup

A post shared by Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska) on

Uspakajamy, wszystko jeszcze przed nimi. Natomiast dodana fotografia jest jedną z wielu, które wykonano modelce podczas sesji. Miała ona przyjemność zaprezentować prace słynnej projektantki. Posty z jej wizerunkiem pojawiły się także na profilu makijażystki. Wszystko więc wskazuje na to, że nic nas nie ominęło.

 


Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska

Łukasz Kubot zarabia najlepiej w polskim tenisie

Łukasz Kubot zarabia najlepiej w polskim tenisie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×