Szukaj

Gwiazdor disco-polo ma raka. Przeszedł poważną operację. W jakim jest stanie?

Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Gwiazdor disco-polo walczy z rakiem. Niedawno przeszedł operację. W jakim jest stanie? 

Disco polo to gatunek muzyczny, bez którego trudno wyobrazić sobie niektóre imprezy. Niekwestionowanym królem jest Zenek Martyniuk. Artysta od lat tworzy piosenki, które w bardzo krótkim czasie stają się hitami. Warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. Przez twe oczy zielone oraz Życie to są chwile. 

W branży działa wiele innych zespołów, które z pewnością marzą o tym, by osiągnąć popularność na skalę Zenka. Wśród grup, które dopiero zdobywają słuchaczy, jest Vipodance. Z każdym dniem artystów obserwuje coraz więcej osób w mediach społecznościowych. Z niecierpliwością czekają na ich kolejne piosenki.

Muzycy na swoim koncie zapisali utwory takie jak m.in. Kebab, Lans na maxa oraz Krew nie woda. Najpopularniejszym, jak do tej pory, kawałkiem jest Daria, Darina, która na YouTube na razie zanotował ponad 36 tysięcy wyświetleń.

Internauci są zachwyceni utworem, czego nie ukrywają pod filmikiem. W komentarzach dzielą się swoimi odczuciami:

  • Super premiera Vipodance! I piękna Ola oraz cudne tancerki o blond włosach.
  • Dobra muzyka. Na imprezy idealna !!!
  • Siemano spoko nuta podoba mi się jakaś w końcu nowa świeżość w Polskim diso polo pozdro oby tak dalej.

Łukasz Czyba z Vipodance jest poważnie chory. Ma raka

Niestety media obiegły smutne informacje. Jak podaje portal disco-polo.info, lider grupy Łukasz Czyzba, otrzymał druzgoczącą wiadomość. Muzyk ma raka. Nie zamierza się jednak poddawać i właśnie toczy najważniejszą walkę w swoim życiu. Mężczyzna przeszedł operację, teraz jest w trakcie dalszego leczenia:

Jak udało nam się ustalić, artysta przeszedł operację i teraz przyjmuje chemię, która bardzo osłabia jego organizm. Batalia trwa, a cały zespół prosi o trzymanie kciuków za wyzdrowienie Łukasza — czytamy na portalu.

Vipodance zapowiada, że gdy tylko Łukasz Czyzba wróci do zdrowia, w sieci pojawią się dwie muzyczne propozycje. Trzymamy kciuki, by udało mu się to jak najszybciej.


Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Łukasz Czyba ma raka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×