Ricky Martin wreszcie pokazał twarz córki. Fani rozpływają się nad jej urodą. Jest przesłodka

Jak wygląda Lucia Martin-Yosef? Ricky Martin pokazał twarz swojej jedynej córki, która niebawem skończy roczek. Dziewczynka ma przepiękne niebieskie oczy. Czy jest podobna do któregoś z ojców?

Ricky Martin doczekał się czwórki pięknych dzieci. Wszystkie urodziła mu surogatka. Najstarsze – bliźnięta ValentinoMatteo – przyszły na świat w 2008 roku, najmłodsze, syn Renn, w tym roku. Jedna córka piosenkarza, Lucia, urodziła się dokładnie rok temu. Radosną nowinę gwiazdor przekazał w sylwestra, tuż przed wejściem w 2019 rok.

Wesołą gromadkę przystojny Portorykańczyk wychowuje ze swoim mężem. 47-letni Ricky Martin i młodszy o 13 lat Jwan Yosef są parą od 2016 roku. W 2017 roku zaręczyli się, by rok później wziąć ślub. Gwiazdor na coming out zdecydował się dekadę temu. Jak przyznał po latach, zrobił to z myślą o dzieciach.

[wp_quiz id=”1109″]

Ricky Martin twierdzi, że nie mógłby wychowywać swoich pociech, ukrywając przed nimi prawdę o sobie.

Z dumą mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym homoseksualnym mężczyzną. Czuję się wyróżniony będąc tym, kim jestem. To jest to czego potrzebuję teraz, szczególnie jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców. Oni są pełni blasku i codziennie uczą mnie czegoś nowego. Gdybym żył jak dotychczas, byłoby to dla nich tłamszące i niszczyłoby blask, z którym się urodziły. To musi się zmienić. To nie powinno się wydarzyć 5, czy 10 lat temu, teraz jest najlepszy czas.

Ricky Martin pokazał córkę Lucię. Jak wygląda?

Dziś Ricky Martin żyje w zgodzie ze sobą, ma miliony fanów, którym właśnie zaprezentował po raz pierwszy zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wyraźną twarz jego ślicznej córki, ubranej w ręcznik-lwiątko.

Lucia niebawem skończy roczek. Dziewczynka ma piękne niebieskie oczka, czyli zupełnie inaczej niż jej ojcowie, którzy mogą pochwalić się hipnotyzującym, brązowym spojrzeniem.

View this post on Instagram

La dueña de mis sueños. #BabyLucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Fani nie mogą napatrzeć się na prześliczną Lucię. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem rocznego bobasa:

Jest przepiękna, najpiękniejsza w całej waszej rodzinie – napisał internauta, któremu wtórował kolejny:  Sama słodycz.

Ricky Martin o czwartym dziecku

Ricky o czwartym dziecku poinformował swoich fanów podczas gali Human Rights Campaign. Odbierał wówczas wyróżnienie za swoją pracę na rzecz społeczności LGBTQ oraz za działalność filantropijną. Korzystając z okazji, muzyk zaczął od podziękowań:

Moja rodzina tu jest. Mój mąż Jwan, kocham Cię. Moje piękne bliźniaki, Valentino i Matteo również tu są. Kocham was z całego serca. Jesteście moją siłą, codziennie inspirujecie mnie, motywujecie do robienia tego, co robię. Jesteście wspaniałymi dziećmi, kocham was. Lucia, moja córeczka, której nie ma z nami, bo została w domu z babcią, ale również jest światłem mojego życia – mówił Ricky.

Za każdym razem, kiedy Ricky opowiada o swoich dzieciach, albo prezentuje wspólne zdjęcia, wiadomo, że jest najlepszym ojcem, jaki mógł się im trafić.

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on


Ricky Martin z córką Lucią

Ricky Martin z córką Lucią

Lucia Martin-Yosef, córka Ricky'ego Martina

Lucia Martin-Yosef, córka Ricky'ego Martina

Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×