Ricky Martin wziął ślub z partnerem w tajemnicy! Wiemy jak wyglądała ceremonia

Ricky Martin i Jwan Yosef ślub

Ricky Martin i Jwan Yosef ślub

Ricky Martin i Jwan Yosef wzięli ślub

Kiedy oczy świata zwrócone były na czerwony dywan podczas Złotych Globów, Ricky Martin zagrał na nosie fanom, mediom i fotoreporterom – on i jego partner, syryjski artysta Jwan Yosef spełnili swoje obietnice i wzięli ślub! Piosenkarz wyjawił prawdę w rozmowie z E!News, przyznając, że obyło się bez pompatycznych przyjęć, wielkiej gali i sztabu znajomych:

Wymieniliśmy przysięgi, ślubowaliśmy na wszystko, wypełniliśmy wszystkie formalności. Jestem mężem, a duże przyjęcie zorganizujemy dopiero za kilka miesięcy – wyjawił.

Gdy w 2010 Ricky przyznał się do bycia gejem, wśród jego fanów nastąpił potężny rozłam. Wokalista przez lata spotykał się z kobietami, ale dzieci urodziła mu surogatka – myślano, że nie chce się wiązać na stałe, a on zwyczajnie nie gustował w płci pięknej. Z czasem fani nauczyli się akceptować swojego idola takim, jaki jest, a on poszedł za ciosem i zaręczył się z ukochanym. Teraz podobno myślą o powiększeniu rodziny. Jego synowie będą mieli rodzeństwo?

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Powstaje film o śmierci Gianniego Versace. Partner projektanta oburzony scenariuszem i rolą Ricky’ego Martina: “To nie tak wyglądało!”

Zobacz: Gorący Ricky Martin przejął rezydenturę po Britney Spears z przytupem! Pokazał się nago od stóp do głów, a fani oszaleli

Zobacz: Złote Globy 2018: Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie! Nicole Kidman i Keith Urban, Justin Timberlake i Jessica Biel, Ricky Martin i Jwan Yosef [DUŻO ZDJĘĆ]


Ricky Martin (garnitur: Armani) i Jwan Yosef - Złote Globy 2018

Ricky Martin (garnitur: Armani) i Jwan Yosef - Złote Globy 2018

Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub

Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub

Ricky Martin i Jwan Yosef biorą ślub

Ricky Martin i Jwan Yosef biorą ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×