Ricky Martin został ojcem w ostatnich minutach 2018 roku! Pokazał urocze zdjęcie maleństwa!

Ricky Martin wziął ślub

Ricky Martin wziął ślub

Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin został ojcem! W ostatnich minutach 2018 roku na świecie pojawiła się jego córeczka. Jak się nazywa? Jak wygląda? Zobaczcie urocze zdjęcie!

Wygląda na to, że Ricky Martin pożegnał 2018 rok w niezwykle wyjątkowy sposób! Na pół godziny przed północą 31 grudnia pochwalił się na swoim Instagramie przepięknym zdjęciem… swojej córeczki! Dziewczynka przyszła na świat na krótko przed końcem 2018 roku.  Jwan Yosef, partner muzyka, pochwalił się niezwykłym zdjęciem na profilu swojego ukochanego.

Zachwycony ojciec pokazał urocze zdjęcie swojej córeczki w social mediach i pochwalił się szczęśliwą nowiną:

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki. To był dla nas niezwykle specjalny czas i nie możemy się doczekać drogi, którą pokonamy z tą maleńką osóbką. Obaj jej piękni bracia, oraz ja i Ricky zakochaliśmy się w Lucii niemal od razu!

W komentarzach natychmiast pojawiła się prawdziwa powódź gratulacji, komplementów i przy okazji – życzeń z okazji Nowego Roku. Fani stanęli na wysokości zadania i cieszyli się z tego niezwykłego wydarzenia razem ze swoimi ulubieńcami.

Lucia Martin-Yosef została oficjalnie ostatnim dzieckiem gwiazd, które powitaliśmy w 2018 roku. W 2019 czeka nas jeszcze kilka emocjonujących porodów – na świecie pojawi się między innymi pierwsze dziecko Meghan Markleksięcia Harry’ego!

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy. 😉

Ricky Martin z mężem po cichym ślubie strzelili sobie sesję w swojej willi! Pokazali swoje luksusy. Na widok tych zdjęć opadną wam szczęki z wrażenia!

Ricky Martin wziął ślub z partnerem w tajemnicy! Wiemy jak wyglądała ceremonia

Złote Globy 2018: Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie! Nicole Kidman i Keith Urban, Justin Timberlake i Jessica Biel, Ricky Martin i Jwan Yosef [DUŻO ZDJĘĆ]


Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin - Emmy 2018

Ricky Martin - Emmy 2018

Oscary 2018 - impreza Eltona Johna

Mandatory Credit: Photo by David Buchan/REX/Shutterstock (9446230cm) Jwan Yosef and Ricky Martin Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party, Arrivals, Los Angeles, USA - 04 Mar 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×