Ricky Martin został ojcem! Razem z mężem pokazali dziecko i zdradzili jego imię

Ricky Martin i Jwan Yosef zostali rodzicami

Ricky Martin i Jwan Yosef zostali rodzicami

Ricky Martin został ojcem po raz czwarty. Na świat przyszedł kolejny syn piosenkarza. Jakie imię otrzymał i jak wygląda? Zobacz pierwsze zdjęcie noworodka z ojcami.

Ricky Martin został ojcem po raz czwarty. Portorykański piosenkarz radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikował pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Na fotografii towarzyszy mu mąż, Jwan Yosef.

Ricky Martin ma czwarte dziecko

Znana gejowska para nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Jeszcze do niedawna wspólnie wychowywali trójkę dzieci. Teraz do wesołej gromadki dołączył trzeci chłopiec, którego urodziła surogatka.

Renn Martin-Yosef. Nasz chłopiec jest już z nami – napisał Ricky na Instagramie.

Zobacz: Ricky Martin z mężem po cichym ślubie strzelili sobie sesję w swojej willi! Pokazali swoje luksusy. Na widok tych zdjęć opadną wam szczęki z wrażenia!

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #Elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Informację o zbliżającym się porodzie Ricky Martin przekazał 29 września, podczas 23. Międzynarodowego Spotkania Human Rights Campaing w Waszyngtonie. W tracie swojego przemówienia nieoczekiwanie wyznał, że wraz ze swoim partnerem oczekują wspólnego potomka.

Ricky Martin i Jwan Yosef z synami

Ricky Martin i Jwan Yosef z synami

Ricky Martin: dzieci, mąż i coming out

Ricky Martin i Jwan Yosef wspólnie wychowują nastoletnich synów muzyka – bliźniaków Matteo i Valentino, którzy urodzili się w 2008 roku oraz wspólną córkę Lucię. Panowie są ze sobą od wiosny 2016 roku. W styczniu 2018 wzięli ślub, o czym poinformował magazyn US Today.

Ricky Martin coming outu dokonał 29 marca 2010 roku na swojej oficjalnej stronie:

Jestem dumny z tego, że mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym homoseksualistą – napisał w oświadczeniu do mediów i fanów.

Zobacz: Gorący Ricky Martin przejął rezydenturę po Britney Spears z przytupem! Pokazał się nago od stóp do głów, a fani oszaleli


Ricky Martin i Jwan Yosef zostali rodzicami (syn Renn Martin-Yosef)

Ricky Martin i Jwan Yosef zostali rodzicami (syn Renn Martin-Yosef)

Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin został ojcem

Ricky Martin z synami

Ricky Martin z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×