Leo Messi spędza wakacje w prawdziwych luksusach. Wynajął posiadłość w Miami, której wnętrza zwalają z nóg

Leo Messi

Leo Messi

Leo Messi wybrał się na urlop do Miami. Piłkarz i jego rodzina odpoczywają w luksusowej posiadłości. Wnętrza zwalają z nóg. Tylko zobaczcie.

Leo Messi występuje na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika w reprezentacji Argentyny, której jest kapitanem. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Jest m.in. zawodnikiem z największą liczbą strzelonych goli i występów w historii FC Barcelony i reprezentacji Argentyny, złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich. Jest też dziesięciokrotnym Mistrzem Hiszpanii oraz sześciokrotnym zdobywcą Złotej Piłki.

Sukcesy na boisku łączy z życiem rodzinnym. W 2009 roku związał się ze swoją koleżanką z dzieciństwa, Antonelą Roccuzzo. Zakochani pobrali się w 2017 roku. Mają trzech synów: Thiago (ur. 2012 r.), Mateo (ur. 2018 r.) oraz Crio (ur. 2018 r.).

Leo Messi w Miami wypoczywa w luksusowej posiadłości

Messi wybrał się na zasłużone wakacje, którymi pochwalił się w mediach społecznościowych. Podzielił się dwoma zdjęciami: na jednym widać jego żonę i dzieci, na drugim został przyłapany na zabawie z synami w basenie.

Rodzinne wakacje — podpisał zdjęcie Leo Messi.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach życzą piłkarzowi i jego bliskim przyjemnego odpoczynku:

  • Bawcie się dobrze podczas wakacji. To piękny, rodzinny czas.
  • Przyjemnie się na Was patrzy. Tworzycie taką ładną rodzinę i to jest wspaniałe.
  • Nie mogę się napatrzeć na to ujęcie. Super.

Chociaż Leo Messi nie oznaczył lokalizacji, zagraniczna prasa ujawnia, że piłkarz wypoczywa w luksusowej willi u wybrzeży Miami. Realtor.com opisuje nieruchomość jako „niezwykłą posiadłość na nabrzeżu z niczym nieprzesłoniętym, zapierającym dech w piersiach widokiem na zatokę z każdego pokoju. Ta wspaniała rezydencja znajduje się w ślepej uliczce na bardzo ekskluzywnej wyspie Mashta w Key Biscayne”.

Rezydencja ma pięć sypialni (każda wyposażona w 75-calowe inteligentne telewizory HD) i tyle samo łazienek. W budynku mieści się także taras na dachu, a także nowoczesna siłownia. Z kolei w ogrodzie znajduje się basen. Za takie luksusy trzeba zapłacić 200 tys. dolarów miesięcznie. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×