Szukaj

Lara Gessler z dużym brzuszkiem i flagą LGBT na wyborach. Mocny manifest ciężarnej gwiazdy

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na Instagramie pochwaliła się głosowaniem w wyborach prezydenckich. Uwagę przyciąga nie tylko jej sporych rozmiarów brzuszek, ale także koszulka, na której znajduje się flaga LGBT.  

Lara Gessler pod koniec kwietnia poinformowała o tym, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem. Tę radosną nowinę przekazała dopiero w momencie, gdy miała pewność, że maluszek rozwija się prawidłowo:

Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża — komentuje Gessler.

Przyszła mama nie ukrywa już swojego stanu. W mediach społecznościowych pokazuje krągłości, na ten temat chętnie wypowiada się w wywiadach. Niedawno w Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jaką mamą pragnie być:

Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką – mówiła w rozmowie z Dorotą Wellman.

Lara Gessler bierze udział w wyborach prezydenckich 2020

Lara Gessler kilka ostatnich dni spędziła nad polskim morzem. Urlop zakończyła w niedzielę i wróciła do Warszawy. Wybrała się do lokalu wyborczego, gdzie oddała głos na wybranego przez siebie kandydata, o czym poinformowała na Instagramie. Na nowym zdjęciu pozuje przy urnie, ubrana w koszulkę z flagą LGBT, której towarzyszy hasło: „Jestem przeciwko homofobii”. Pod nią rysuje się duży brzuszek.

Gessler swój manifest wzmocniła opisem, w którym zachęca internautów do głosowania w wyborach prezydenckich:

Pamiętam z dzieciństwa zdanie, które słyszę w knajpie do tej pory „Nie przerywaj, kiedy dorośli rozmawiają”. Otóż dorośli teraz to my, więc skoro wreszcie ktoś nas pyta, to warto odpowiedzieć.
#wybory2020 #zagłosowane #maszgłos #kph

Zachwyceni internauci komplementują wygląd gwiazdy. W komentarzach pod jej adresem pozostawiają mnóstwo miłych słów:

  • Wystrój lokalu wyborczego pasuje do Twojego ubioru.
  • Pierwszy raz czuć nadzieję w powietrzu.
  • Brawo za głos! Brawo za koszulkę.

Głosowanie w wyborach prezydenckich potrwa do godziny 21:00. Wówczas poznamy sondażowe wyniki wyborów.


Lara Gessler - wybory prezydenckie 2020

Lara Gessler - wybory prezydenckie 2020

Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler na kolacji z Magdą. Czy świętują zaręczyny?

Lara Gessler na kolacji z Magdą. Czy świętują zaręczyny?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×