Szukaj

Lara Gessler karmi piersią swoją córeczkę. Przepełnionym miłością kadrem pochwaliła się w sieci

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze swoją córeczką. Gwiazda na pięknym kadrze karmi córeczkę piersią. Fotografii towarzyszy ważny opis. 

Lara Gessler kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. O tym, że jest w ciąży, poinformowała wiosną, za pomocą social mediów. To wtedy na jej koncie społecznościowym pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje krągłości. Od tamtej pory Lara chętnie chwaliła się kolejnymi kadrami jej powiększającego się brzuszka. Fani nie kryli zachwytu, ponieważ młoda restauratorka w błogosławionym stanie wyglądała naprawdę fenomenalnie.

Ojcem jej dziecka jest Piotr Szeląg. Córka Magdy Gessler kilka miesięcy po rozwodzie z pierwszym mężem poznała cenionego prawnika. Jej serce ponownie mocniej zabiło. Chociaż zakochani na samym początku deklarowali, że nie są zwolennikami małżeństwa, to całkiem niedawno zaskoczyli wszystkich informacją o zaręczynach. Lara opublikowała w sieci zdjęcie swojego pierścionka. Zaledwie parę tygodni po tym wydarzeniu zakochani postanowili powiedzieć sakramentalne tak. Na kilka dni przed porodem odbyła się skromna ceremonia, w której uczestniczyli jedynie najbliżsi. Gdy emocje po tym dniu jeszcze nie opadły, świeżo upieczona mama oznajmiła, że jej córeczka już jest na świecie.

Lara Gessler pokazała jak karmi piersią swoją córeczkę

O tym, że córeczka Lary i Piotra jest już na świecie, dumna mama poinformowała na swoim Instagramie. To właśnie tam pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie całej trójki. Z twarzy uśmiechniętych rodziców można było wyczytać cały ogrom szczęścia. Teraz na fanów córki Magdy czeka prawdziwa gratka. Autorka książek kulinarnych i właścicielka bistro pokazała pierwszy kadr z córką.

Na pięknym ujęciu szczęśliwa mama karmi piersią kilkudniową dziewczynkę. W opisie Lara odniosła się także do decyzji Trybunału Konstytucyjnego i wyraziła swój wielki sprzeciw.

Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność, ale zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce, powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą, o jakiej ciężko mi jest myśleć.
Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i, mimo że z domu to jestem z Wami całym sercem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️🕊 #czarnyprotest Foto @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Post wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów. Natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • Piękne słowa. wypoczywajcie.
  • Mądrze napisane. Uściski dla Waszej trójki.
  • W samo sedno. Gratulacje.
  • Gratuluje Lara. Dobrze to ujęłaś.

My również po raz kolejny gratulujemy Larze narodzin córki i zachwycamy się tym pięknym zdjęciem.

 


Lara Gessler karmi piersią

Lara Gessler karmi piersią

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×