Szukaj

Kylie Jenner pokazała prywatny odrzutowiec, ale to jej torebka przyciąga wzrok. Naprawdę aż tyle kosztuje?

Kylie Jenner nie stroni od luksusu. Samochody, ubrania i dodatki za miliony złotych to dla niej norma. Chociaż na najnowszym zdjęciu pokazała odrzutowiec, torebka przyciągała uwagę. Ile kosztuje?
Kylie Jenner w samolocie

Kylie Jenner w samolocie

Kylie Jenner niedawno poddała odważnej metamorfozie. Pofarbowała włosy na miodowy blond, czym pochwaliła się w sieci. Kiedy jej zdjęcia obiegły media, wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy nie inspirowała się wizerunkiem Kim Kardasihan, która jakiś czas temu próbowała nabrać siostry na to, że nagle przefarbowała włosy?

Chociaż gwiazda nie odniosła się do komentarzy internautów, co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia, na których chwali się nową fryzurą. Tak jak w czwartek, gdy opublikowała fotografie zrobione w prywatnym odrzutowcu.

Kylie Jenner z drogą torebką. Ile kosztuje?

Jenner przyciągała uwagę nie tylko fryzurą, ale także stylizacją. Miała na sobie skórzaną kurtkę i szare spodnie dresowe. Swój swobodny look podkreśliła okularami przeciwsłonecznymi oraz wygodnymi, sportowymi butami od Nike’a. Mimo że pokazała się w wersji luzackiej, zadbała, o odpowiednią ilość luksusu.

Oprócz tego, że znajdowała się w prywatnym samolocie, miała ze sobą jedną z najdroższych torebek świata — Hermes Birkin. Duża fioletowa torebka ze skóry krokodyla kosztuje około 600 000 złotych.

View this post on Instagram

brb baby

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

 

W ciągu godziny od opublikowania zdjęcia przez Kylie miała ponad 2,2 miliona polubień. Obecnie liczba serduszek wynosi już ponad 8 milionów.

Nie jest jasne, jak długo Jenner utrzyma miodowy blond. Gwiazda słynie z tego, że jest kameleonem i posiada imponującą kolekcję peruk oraz doczepianych włosów, śmiało więc może zmieniać swój wygląd każdego dnia.

Zobacz także: Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? Ich romantyczne zdjęcia podbijają sieć


Kylie Jenner w podróży, Instagram

Kylie Jenner w podróży, Instagram

Kylie Jenner w peruce, Instagram

Kylie Jenner w peruce, Instagram

Sofia Richie, Instagram

Sofia Richie, Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×