Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i...

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!
Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

Dziś czwartek, 19.07.2018

W internecie aż huczy! 20-letnia Kylie Jenner usunie ciążę?! „Z biznesowego punktu widzenia będzie to dobra decyzja”

Kylie Jenner ciążaPerez Hilton namawia Kylie Jenner do aborcji

Ciąża Kylie Jenner wstrząsnęła światem show-biznesu w ten weekend. Media zwariowały, fani podobnie, opinia publiczna sceptycznie, ale z ciekawością odnosi się do tych sensacyjnych doniesień. Może chodzi o podwyższenie oglądalności podupadającego show? A może Kylie chce przebić Kim we wszystkim? Tak czy tak, plotka o ciąży Kylie krąży, główna bohaterka nie komentuje, ale komentują wszyscy inni.

Kim Kardashian będzie wściekła. Kylie Jenner jest w ciąży i znów ściąga na siebie całą uwagę!

Jedni gratulują i wznoszą toasty za kolejnego małego Kardashiana, jedni są przeciwni i czasem w bardzo dobitny sposób dają temu wyraz. Bloger Perez Hilton nagrał filmik, na którym mówi dlaczego Kylie powinna usunąć ciążę! Bloger wykłada swoje argumenty i tłumaczy dlaczego złym pomysłem jest żeby 20letnia Kylie miała dziecko ze swoim chłopakiem, raperem Travisem Scottem:

Kocham życie i kocham dzieci, ale gdybym był Kris Jenner kazałbym tej dziewczynie dokonać aborcji. Bądźmy realistami – Kylie Jenner i Travis Scott nie będą razem. Nie będą żyć razem długo i szczęśliwie. Mają mieć razem dziecko i prawie się nie znają. To taki moment w którym bycie pro-choice się przydaje. Wiecie, że KUWTK się kończy, i Kylie chce się dostać do „Teen Mom” (reality show o nastoletnich matkach). Nie chcę oceniać Kylie, ale bazując na tym co o niej wiem i na tym kim jest, i na jakim jest etapie w swoim życiu, nie uważam, że będzie dobra matką. Współczuję temu biednemu, nienarodzonemu dziecku, aczkolwiek z biznesowego punktu widzenia, będzie to dobra decyzja. Naprawdę żal mi wszystkich dzieci Kardashian, Jenner, Disick. Będzie im tak trudno dorastać z nienormalnymi rodzicami w nienormalnych sytuacjach, z rodzicami, którzy nawet nie chcą żeby miały normalne życie.

Perez zakończył filmik wyrażając nadzieję, że ciąża Kylie to tak naprawdę tylko plotki i że jednak nie jest ona w ciąży.

Fani celebrytki wzięli w obronę swoją idolkę, mniej lub bardziej ostro krytykując zarówno słowa jak i podejście blogera. Zgadzacie się, że przesadził?

Tyga twierdzi, że dziecko jest jego, a fani, że Kim Kardashian. Kylie Jenner została surogatką siostry?!

Kylie Jenner - kiedyś i dzisiaj, metamorfoza

Kylie Jenner – kiedyś i dzisiaj, metamorfoza

Kylie Jenner w sukience Attico

Kylie Jenner jest w ciąży?

Perez Hilton na Instagramie

Perez HiltonCzy kobiety w Polsce powinny mieć prawo do aborcji?

Komentarzy: 1


Mirellka2K | 25 października 2017, 12:18

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 6 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×