Szukaj

Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka: „Jestem w ciąży!”. Na Instagramie pojawiło się sensacyjne nagranie! [WIDEO]

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka? Do sieci trafiło sensacyjne nagranie, na którym wydaje się, że milionerka potwierdza swój błogosławiony stan.

Khloe Kardashian świętowała niedawno urodziny. Z tej okazji urządziła przyjęcie, którego kulisami pochwaliła się w sieci. Publikując materiały, z pewnością nie spodziewała się, że spotkają się one z takim odzewem. Wszystko przez drobny szczegół.

Khloe pokazała m.in. słodkie przekąski, które czekały na gości. W momencie, w którym kamera przesuwała się po tacy z pączkami, na nagraniu słychać głos, który mówi: „Jestem w ciąży”. Brzmi on niemal identycznie jak głos Kylie Jenner.

Czyżby w ten sposób potwierdziły się plotki, które od jakiegoś czasu krążą w mediach? Na ten moment gwiazda nie odniosła się do medialnych spekulacji. Nie wydaje się jednak, by zamierzała to zrobić. Warto przypomnieć, że podobnie było w przypadku jej pierwszego dziecka.

Kylie Jenner przez dziewięć miesięcy konsekwentnie unikała paparazzich, social mediów i rozmów z kimkolwiek spoza rodziny. W międzyczasie media były przekonane, że Jenner rozstała się z Travisem Scottem. Pojawienie się małej Stormi Webster było więc sporym zaskoczeniem.

Czy tak będzie i tym razem? O tym z pewnością przekonamy się w najbliższym czasie.

 

Zobacz: Kylie Jenner w okularach i bez makijażu przyłapana przez paparazzi! W takiej wersji łudząco przypomina Ulę z „Brzyduli”!

Zobacz: Cannes 2019. Kendall Jenner w kreacji z H&M! Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott zrobili namiętne show na Coachelli! Całowali się tak, jakby nie było nikogo!


Kylie Jenner i Travis Scott – namiętne pocałunki

Kylie Jenner i Travis Scott – namiętne pocałunki

Kylie Jenner w drugiej ciąży?

Kylie Jenner w drugiej ciąży?

Kylie Jenner – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Kylie Jenner – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×