NewsyImperium Kylie Jenner topnieje. Już nie zarabia najwiecej na Instagramie. Jest nowy lider

Imperium Kylie Jenner topnieje. Już nie zarabia najwiecej na Instagramie. Jest nowy lider

Gwiazdy zarabiające na Instagramie. Kylie Jenner
Gwiazdy zarabiające na Instagramie. Kylie Jenner
Krystyna Miśkiewicz

26.10.2020 22:40, aktual.: 27.10.2020 01:34

Od pewnego czasu życie zdecydowanie przeniosło się do internetu. Zwłaszcza w dobie panującej pandemii sieć, a zwłaszcza social media stały się formą spędzania wolnego czasu. Coraz częściej robimy w ten sposób zakupy, porozumiewamy się ze znajomymi, czy załatwiamy bieżące sprawy. Od kilku lat internet stał się także sporym źródłem dochodu. Coraz więcej branży mocno inwestuje w to, aby zaistnieć w sieci. Od dawno bowiem wiadomo, że ten sposób reklamy trafia do największego grona potencjalnych klientów.

Internet jako medium i nośnik reklamy już dawno zdeklasował telewizję, prasę czy radio. W sieci na każdym kroku spotykamy się z wpisami sponsorowanymi, spotami reklamowymi, czy banerami umieszczonymi na stronach internetowych. Reklamodawcy próbują dotrzeć do swoich klientów za pomocą social mediów. Do tego celu chętnie zatrudniają największe gwiazdy. Wielu influencerów zrobiło już z tego całkiem dochodowy biznes. Jednak stawki, jakie znani i lubiani potrafią otrzymać za jeden post w mediach społecznościowych, mogą przyprawić o zawrót głowy. Co roku publikowana jest lista gwiazd, które za posty na Instagramie otrzymują krocie. Kto tym razem zajął pierwsze miejsce?

Instagram: które gwiazdy zarabiają najwięcej na postach sponsorowanych?

W tym roku po raz kolejny ujawniono listę najlepiej opłacanych celebrytów. Poprzednio zaszczytne pierwsze miejsce należało do Kylie Jenner. Została jednak zdetronizowana przez jednego z aktorów. Firma Hooper HQ opublikowała najnowszy ranking 15 najbogatszych influencerów. Zestawienie zamyka Rihanna, która za jeden post sponsorowany otrzymuje kwotę 449 tys. dolarów. Tuż przed nią plasują się takie nazwiska jak: Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Miley Cyrus, Kendal Jenner, Jennifer Lopez, Taylor Swift, Justin Bieber, Beyonce, Selena Gomez, Ariana Grande czy Kim Kardashian.

Na najniższym stopniu podium znalazł się Cristiano Ronaldo, który za jeden wpis otrzymuje kwotę 889 tys. dolarów. Drugie miejsce przypada poprzedniej zwyciężczyni – Kylie Jenner z sumą 986 tys. dolarów. Za najbogatszego celebrytę uznany został Dwayne Johnson, który za każdy post zgarnia grubo ponad 1 milion dolarów.

Trzeba przyznać, że zagraniczne gwiazdy wiedziały doskonale, jak z Instagrama uczynić bardzo dochodowy biznes.

  • Rihanna w Soho
  • Łysy Cristiano Ronaldo na kwarantannie
  • Kylie Jenner w blond włosach
  • Jennifer Lopez w zjawiskowej sesji
  • Ariana Grande w nowej fryzurze
  • Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki
  • Hailey Bieber o pierwszym pocałunku
  • Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion
  • Dwayne Johnson najseksowniejszy mężczyzna świata 2016
  • Khloe Kardashian
[1/10] Rihanna w Soho
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także