Szukaj

„Kuchenne rewolucje” bez Magdy Gessler? O mały włos to nie ona byłaby gwiazdą programu

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler o mały włos nie byłaby prowadząca Kuchennych rewolucji. Wygrała casting i już 10 lat podziwiamy ja na ekranie. Kto miał być gwiazdą zamiast niej?

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Podupadające restauracje zmienia w dobrze prosperujące lokale. Jak program wpłynął na stan polskich lokali gastronomicznych, nie jest tajemnicą, a sama gwiazda powiedziała:

Dzięki „Kuchennym rewolucjom” zrobiliśmy jakiś krok milowy jako społeczeństwo. Zwiększyła się nie tylko świadomość kulinarna, ale też odpowiedzialność i uczciwość wobec klienta. Klient stał się bardziej wymagający. To dobry kierunek, bo powinniśmy mieć wiedzę i oczekiwania. Moja świadomość też się bardzo zmieniła – mówiła Magda w Onecie.

Chyba nikt już nie wyobraża sobie programu z inną gwiazdą prowadzącą program, a było o włos…

Kto miał prowadzić Kuchenne rewolucje?

Magda Gessler to niekwestionowana królowa restauratorów w Polsce. Smaki, wykonanie, kreatywność – o to chodzi w jedzeniu, które ona ceni. Według niej wspólne posiłki mają moc terapeutyczną. Dzięki nietuzinkowej osobowości stała się także gwiazdą telewizji, przeprowadzając Kuchenne rewolucje w całym kraju.

We wszystkich odcinkach show stara się pomóc upadającym restauracjom oraz osobom tam pracującym. To często jest nie tylko metamorfoza lokalu, ale także swoista terapia dla właścicieli i pracowników. Każdą ze swoich wizyt rozpoczyna od próbowania dań ugotowanych przez kucharzy zatrudnionych w danym lokalu. Niestety nie zawsze trafiają one w smak i gust kulinarny Magdy, ale ona niestrudzenie walczy o polepszenie jakości dań w odwiedzanych lokalach.

Już chyba nikt nie wyobraża sobie rewolucji bez burzy blond loków w tle. Jednak brakowało bardzo niewiele, a Magda nie zostałaby gwiazdą programu. O włos wygrała casting ze znanym restauratorem. Dziennikarz Faktu zapytał ją, kto to był:

Tego nikt sie chyba nie dowie. Dlatego że to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restauracje z aktorów…

Widzicie kogoś innego w roli prowadzącego Kuchenne rewolucje?


Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Dodaj komentarz

  • Anna pisze:

    Tylko p. Magda Gessler…jest the best!!! Uwielbiam ten program, oglądam każdy odcinek nie jeden raz, wiele nauczyłam się dzięki nim, dzięki p. Magdzie!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×