Szukaj

Kuba Wojewódzki pławi się w luksusach ze swoją partnerką. Jej zabójcze nogi doprowadzają do szaleństwa

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pochwalił się romantycznym zdjęciem ze swoją ukochaną. Pokazał, jak spędzili sobotni wieczór. Przy okazji możemy podziwiać jej zgrabne nogi i jego zatopionego w swoich lukusoswych wnętrzach.

Gdyby Kuba Wojewódzki nie został dziennikarzem, mógłby z powodzeniem spełniać się w branży pr. Żadna inna gwiazda w Polsce nie potrafi tak podsycać wokół siebie zainteresowania mediów i internautów jak on. Każdy jego post odbija się szerokim echem w mediach. Szczególną popularnością cieszą się publikacje, na których pokazuje swoją tajemniczą partnerkę.

Nie jest sekretem, że Kuba jest w związku. Showman od jakiegoś czasu jest zakochany, ale tożsamość swojej drugiej połówki zachowuje tylko dla siebie. Nie wiadomo nawet, jak na imię ma kobieta, która skradła serce króla TVN-u. Swego czasu internauci twierdzili, że dziewczyna ze zdjęć to nikt inny, jak Anna Mucha. Okazało się jednak, że była dziewczyna Wojewódzkiego, a i owszem, jest w związku, ale nie z nim. Jej serce skradł aktor Jakub Wons.

Fani nadal próbują odgadnąć, kim jest długonoga piękność z enigmatycznych fotek. Najprawdopodobniej nowa wybranka Kuby to jedna z modelek, na co wskazują jej imponujące gabaryty, które możemy podziwiać z bliska po raz kolejny.

Kuba Wojewódzki z partnerką. Pokazał salon i jej długie nogi

Wojewódzki w niedzielę pochwalił się, jak minął mu sobotni wieczór. Zatopiony w swoim luksusowym salonie, odpoczywał wygodnie na kanapie, wybielając zęby przy pomocy popularnej wśród celebrytów nakładki podpiętej pod smartfona – tej, której reklamować nie chciał Marcin Prokop:

Wygląda się dziwnie z czymś wsadzonym do ust, podłączonym do telefonu. Odrzuciłem tę propozycję – powiedział prowadzący „Dzień Dobry TVN” w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dziennikarz w domowym wydaniu został sfotografowany przez partnerkę, która w obiektywie ujęła nie tylko fragment jego apartamentu, ale także swoje obłędne nogi.

W sobotni wieczór lubię się trochę oświecić… – napisał gwiazdor.

Fani zastanawiali się, dlaczego dopiero teraz Wojewódzki wrzucił zdjęcie z wczorajszego wieczora:

Przecież jest niedziela. Pan Kuba chyba popłynął – stwierdziła jedna z fanek.

Inni internauci próbowali podpytywać o kobietę ze zdjęcia:

 • Zapomniałeś oznaczyć. Kogoś 😉
 • A kto to zrobił to śliczne zdjątko?
 • Nóżki piękne. Oszalałem razem z Kubą.

Na jedną z zaczepek gwiazdor odpisał w swoim stylu:

My ciągle siedzimy i przyglądamy się na siebie…

Kto wie, może doczekamy się dnia, w którym również będziemy mogli spojrzeć prosto w oczy najbardziej tajemniczej partnerce, z jaką kiedykolwiek Kuba pokazywał się publicznie.


Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki z nową parterką

Kuba Wojewódzki z nową partnerką

Kuba Wojewódzki dał swojej dziewczynie poprowadzić samochód. Czy to Anna Mucha?

Kuba Wojewódzki dał swojej dziewczynie poprowadzić samochód. Czy to Anna Mucha?

Dodaj komentarz

 • Jędrula pisze:

  Ale czad ale czad normalnie cudo. Chyba jaja mi urwało. Ale czad.

 • Gość pisze:

  Ale na co za późno?? Tylko nie zaczynaj żenującej opowieści o dzieciach. Nie każdy marzy o potomstwie. Trzeba to sobie uświadomić, że ludzie są różni i mają różne priorytety.

 • Gość pisze:

  Myślałby kto że i prawda. Stary dziadzisko, stoi w kolejce do domu opieki bo jest sam, bezdzietny i niestety już na wszystko za późno

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×