Kuba na ściance w Gdyni. Jak tylko się pojawił, to od razu przeszedł do historii. Tylko on mógł tak przyćmić największe gwiazdy kina

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na ściance 46. FPFF w Gdyni przyćmił wszystkie gwiazdy i od razu przeszedł do historii. Zobaczcie, jak zapozował.

Właśnie zakończył się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kuba Wojewódzki przeszedł do historii, pozując podczas wydarzenia. Pojawiając się na ściance, przyćmił wszystkie gwiazdy. Tylko on mógł wpaść na taki pomysł.

Kuba Wojewódzki pozuje na ściance 46. FPFF w Gdyni

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to prawdziwe święto polskiego kina. W tym roku aż szesnaście polskich produkcji powalczy o statuetkę Złotych Lwów. W Konkursie Głównym 46. FPFF w Gdyni oprócz Złotych Lwów zostały przyznane także Srebrne Lwy, Złoty Pazur w kategorii Inne Spojrzenie oraz nagrody indywidualne w piętnastu kategoriach. Platynowego Lwa otrzymała Agnieszka Holland. Listę laureatów znajdziecie tutaj.

Nie zabrakło wielu gwiazd, które podczas festiwalowych dni przewinęły się przez Gdynię. Od jakiegoś czasu stałym bywalcem tego miasta jest też Kuba Wojewódzki, który jest tam właścicielem luksusowego apartamentu, z którego chętnie korzysta. Dziennikarz, jako znany koneser kina, nie mógł sobie odmówić także bytności na festiwalu. Zrobił sobie zdjęcie na ściance, które przejdzie do historii.

Na zakończenie wydarzenia postawił zapozować na leżąco. Nikt wcześniej tego nie zrobił. Tylko Wojewódzki mógł wpaść na taki pomysł.

Festiwal oficjalnie zakończony… – napisał.

Wyczyn Wojewódzkiego jest szeroko komentowany. Podzczas gdy jedni  internauci żartują:

  • Nisko upadłeś Kuba.
  • Rzeki przepłynąłem góry pokonałem i wielkim lasem szedłem i na czerwonym dywanie się wyje….
  • O jeden buh za dużo.
  • Prawie jak Beata K.
  • Kuba wszystko z tobą dobrze? Mam dzwonić po kogoś?

Inni nie uważają zdjęcia za zabawne:

  • Kuba z całym szacunkiem do twojej osoby ale w twoim wieku nie wypada robić z siebie klauna..
  • Trochę pana poniosło. Nie wypada – piszą.

Jedno jest pewne — Kuba jak zawsze narobił szumu i nie dał o sobie zapomnieć, a z pewnością żadna inna gwiazda ze ścianki nie zostanie zapamiętana tak jak on.


Kuba Wojewódzki na ściance w Gdyni

Kuba Wojewódzki na ściance w Gdyni

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×