Szukaj

Wojewódzki pochwalił się luksusowym apartamentem w Gdyni. Widok z okna wart każdej ceny. „To jest reklama dobrego życia”

Kuba Wojewódzki - apartament

Kuba Wojewódzki - apartament

Kuba Wojewódzki po raz kolejny wpuścił internatów do swojego luksusowego apartamentu w Gdyni. Wnętrze i widok za oknem zapierają dech.

Kuba Wojewódzki nigdy nie ukrywał, że uwielbia żyć w luksusie, samozwańczy król TVN-u słynie ze swoich drogich aut, częstych egzotycznych podróży, a co jakiś czas kupuje nowe mieszkania, a każde z nich usytuowane jest w świetnym miejscu.

Właśnie po raz kolejny pochwalił się apartamentem w Gdyni w Sea Towers, który nie tylko jest ulokowany w centrum miasta, ale także znajduje się blisko Zatoki Gdańskiej, a widok z okien zapiera dech.

Kuba Wojewódzki pokazał salon apartamentu w Gdyni

Wojewódzki od 2002 roku prowadzi swój własny program – początkowo na antenie Polsatu, od blisko 15 lat – w TVN-ie. Popularnością cieszyły się też audycje radiowe, które tworzył wspólnie z Michałem Figurskim. Zasiadał także w programie wyłaniającym talenty.

Obecnie z Piotrem Kędzierskim prowadzi audycje internetowej stacji newonce.radio. Oprócz własnego programu pisze także dla Polityki i pojawia się w reklamach.

Mówi się o nim, że rozkłada na czynniki pierwsze celebrytów. Słynie z miłości do dobrych samochodów i literatury. Uwielbia imponujące wnętrza, dlatego nikogo chyba nie zdziwi fakt, że posiada własny apartament w Gdyni.

Przyglądając się bliżej zdjęciom publikowanym przez dziennikarza na jego Instagramie, można zobaczyć, jak prezentuje się wnętrze jednego z najsłynniejszych apartamentów w Trójmieście. Wszystko utrzymane jest w jasnych barwach. Uwagę przykuwa także oszklenie, dzięki któremu z okien gdyńskiego mieszkania rozpościera się widok, który zapiera dech w piersiach.

Wnętrze jest zaaranżowane ze starannością. Każdy szczegół ma znaczenie. Jest luksusowo, ale także niezwykle komfortowo.

Kiedy Wojewódzki pochwalił się po raz kolejny zdjęciem z mieszkania, napisał:

To jest reklama dobrego życia. Czego i Wam życzę…Idziemy na łódkę… Dowidzenia.

Internauci są zachwyceni wnętrzem i widokiem, jakim może na co dzień cieszyć się Kuba.

 • Takiemu to dobrze, miłego dnia.
 • Pieknie!
 • Co za widok!
 • co to za miejscówka ? petarda.
 • Ten widok zmienia stan umysłu.
 • Widok piękny, ale najbardziej zazdroszczę, że już posprzątane.

Więcej zdjęć w naszej galerii.


Kuba Wojewódzki - apartament

Kuba Wojewódzki - apartament

Kuba Wojewódzki pokazał widok z okna

Kuba Wojewódzki pokazał widok z okna

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz

 • abcd... pisze:

  Ale Polacy są złośliwi i zazdrośni. Typowa cechą zawistników to krytykować i pogardzać. Byle pokazać swój parszywy charakter. Kraj nieudaczników.

 • Analityk pisze:

  Cóż, szuka chłopców do bara, bara. Wiadomo, jest jakie są jego upodobania seksualne.

 • Gość pisze:

  Kiedyś te miejsce miało być publicznym punktem widokowym…. Szkoda, że teraz tylko najbogatsi mogą sie tym cieszyć.

 • Gość pisze:

  Zapracował,wiec ma. Gratulacje

 • Gość pisze:

  Obleśny stary Piotruś Pan. Bez studiów. Nie wiem, dlaczego go zatrudniają. Wywiady marne. Zachowanie uwłaczające. To znak tych czasów, że hołubiony jest byle celebryta. Jaki z niego aktor. Teatr, który go zatrudnia to teatr bezwartościowy. Jest tylu wartościowych, dobrych aktorów po wyższych studiach aktorskich. A tu take beztalencie.

  • Gość pisze:

   Też chciałbyś to mieć.Zazdrość Cię wyróżnia bo masz albo nie masz nic aby się pochwalić.

 • Gość pisze:

  Paskudny typ.

 • Ola pisze:

  Bardzo ładnie, ale po co to pokazujesz? Stary, pogubiony egoista? Dla atencji? Przyjedź do mnie, a nie pozbierasz szczęki z podłogi przez tydzień

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×