Szukaj

Znamy zwycięzcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12! To dopiero niespodzianka!

Twoja twarz brzmi znajomo - to już koniec kolejnej edycji show. Ewelina Lisowska, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra m.in. te gwiazdy walczyły o zwycięstwo. Zobaczcie, kto tym razem tryumfował.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz dwunasty gościła na antenie Polsatu. Show wystartował 7 września i przez kolejne tygodnie bawił widzów. Gwiazdy wcielały się w znane i lubiane postaci polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, co było dla nich niemałym wyzwaniem.

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Znamy wszystkich uczestników jesiennej edycji! Właśnie ujawniono ostatnie nazwisko. To faworyt Julii Wieniawy!

Jak wyglądała rywalizacja w programie?

Polsat wyemitował ostatni odcinek 12. edycji muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jurorzy: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski, zadecydowali, kto wygrał bieżącą edycję.

Zobacz: Gwiazda z „Na Wspólnej” pojawi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Fani aktorki już skaczą z radości!

O zwycięstwo w 12. edycji walczyli: Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk. To właśnie oni przez kilka ostatnich tygodni zebrali od jurorów największą liczbę punktów. Potykali się o 100 tysięcy złotych, które potem przeznaczą na cel charytatywny.

W sobotę wieczorem dowiedzieliśmy się, kto tym razem najbardziej przypadł do gustu jurorom show i wygrał główną nagrodę. W finałowym odcinku zaśpiewali nie tylko finaliści, ale i pozostali uczestnicy. Dwójka z nich wybrała naprawdę trudny numer, nie tylko pod względem wokalnym, ale i emocjonalnym: Katarzyna Ptasińska i Jeremi Sikorski. Wcielili się oni bowiem w Camilę Cabello i Shawna Mendesa. Ich występ był naprawdę uświetnieniem finału. Ewelina Ruckgaber i Robert Koszucki brawurowo wystąpili jako zespół Bolt.

Przypomnijmy, że w 12. edycji programu pojawili się: Ewelina Ruckgaber, Łukasz ZagrobelnyEmilia KomarnickaRobert Koszucki, Adam StrycharczukKasia Ptasińska, Ewelina Lisowska i Jeremi Sikorski,

Kto z nich okazał się najlepszy? Zwycięzcą 12. edycji show, po niezmiernie emocjonalnym wykonaniu piosenki Violetty Villas, został: Adam Strycharczuk!

IV miejsce – Łukasz Zagrobelny

III miejsce – Ewelina Lisowska

II miejsce – Emilia Komarnicka

Co zaśpiewali finaliści?

Emilia Komarnicka-Klynstra zaśpiewała piosenkę Edyty Gepert,  Ewelina Lisowska z brawurą zagrała Ritę Hayworth, Łukasz Zagrobelny wystąpił w utworze Eltona Johna, a Adam Strycharczuk wcielił się w Violettę Villas.

Zobacz: Ujawniono kolejnych uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo”! Kogo zobaczymy w 12. edycji?

 

 


Emilia Komarnicka - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Emilia Komarnicka - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Ewelina Lisowska - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Ewelina Lisowska - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×