Znamy zwycięzcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12! To dopiero niespodzianka!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Twoja twarz brzmi znajomo - to już koniec kolejnej edycji show. Ewelina Lisowska, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra m.in. te gwiazdy walczyły o zwycięstwo. Zobaczcie, kto tym razem tryumfował.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz dwunasty gościła na antenie Polsatu. Show wystartował 7 września i przez kolejne tygodnie bawił widzów. Gwiazdy wcielały się w znane i lubiane postaci polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, co było dla nich niemałym wyzwaniem.

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Znamy wszystkich uczestników jesiennej edycji! Właśnie ujawniono ostatnie nazwisko. To faworyt Julii Wieniawy!

Jak wyglądała rywalizacja w programie?

Polsat wyemitował ostatni odcinek 12. edycji muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jurorzy: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski, zadecydowali, kto wygrał bieżącą edycję.

[wp_quiz id=”899″]

Zobacz: Gwiazda z „Na Wspólnej” pojawi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Fani aktorki już skaczą z radości!

O zwycięstwo w 12. edycji walczyli: Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk. To właśnie oni przez kilka ostatnich tygodni zebrali od jurorów największą liczbę punktów. Potykali się o 100 tysięcy złotych, które potem przeznaczą na cel charytatywny.

W sobotę wieczorem dowiedzieliśmy się, kto tym razem najbardziej przypadł do gustu jurorom show i wygrał główną nagrodę. W finałowym odcinku zaśpiewali nie tylko finaliści, ale i pozostali uczestnicy. Dwójka z nich wybrała naprawdę trudny numer, nie tylko pod względem wokalnym, ale i emocjonalnym: Katarzyna Ptasińska i Jeremi Sikorski. Wcielili się oni bowiem w Camilę Cabello i Shawna Mendesa. Ich występ był naprawdę uświetnieniem finału. Ewelina Ruckgaber i Robert Koszucki brawurowo wystąpili jako zespół Bolt.

Przypomnijmy, że w 12. edycji programu pojawili się: Ewelina Ruckgaber, Łukasz ZagrobelnyEmilia KomarnickaRobert Koszucki, Adam StrycharczukKasia Ptasińska, Ewelina Lisowska i Jeremi Sikorski,

Kto z nich okazał się najlepszy? Zwycięzcą 12. edycji show, po niezmiernie emocjonalnym wykonaniu piosenki Violetty Villas, został: Adam Strycharczuk!

IV miejsce – Łukasz Zagrobelny

III miejsce – Ewelina Lisowska

II miejsce – Emilia Komarnicka

Co zaśpiewali finaliści?

Emilia Komarnicka-Klynstra zaśpiewała piosenkę Edyty Gepert,  Ewelina Lisowska z brawurą zagrała Ritę Hayworth, Łukasz Zagrobelny wystąpił w utworze Eltona Johna, a Adam Strycharczuk wcielił się w Violettę Villas.

Zobacz: Ujawniono kolejnych uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo”! Kogo zobaczymy w 12. edycji?

 

 


Emilia Komarnicka - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Emilia Komarnicka - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Adam Strycharczuk - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Ewelina Lisowska - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Ewelina Lisowska - finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×