NewsyGwiazda z "Na Wspólnej" pojawi się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Fani aktorki już skaczą z radości!

Gwiazda z "Na Wspólnej" pojawi się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Fani aktorki już skaczą z radości!

Gwiazda z "Na Wspólnej" pojawi się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Fani aktorki już skaczą z radości!
Kuba Górski

16.07.2019 18:17, aktual.: 17.07.2019 01:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niebawem rusza produkcja 12 sezonu uwielbianego przez widzów Polsatu rozrywkowego show - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Fani z niecierpliwością czekają na nowy sezon widowiska, z nadzieją, że tym razem zobaczą w programie swoich ukochanych idoli. Sporą popularnością cieszą się także prowadzący oraz skład jurorów, którzy jak podają wirtualne media pozostają bez zmian. Zatem program poprowadzą ponownie Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a jurorami będą Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski. 

Nowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie liczyła najprawdopodobniej 12 odcinków i pojawi się w telewizji już na jesieni. Polsat zaprezentował kolejną gwiazdę swojego programu, którą jest śliczna aktorka - Kasia Ptasińska. Na oficjalnej stronie pojawiła się ciekawa notka o gwieździe show:

Kasia Ptasińska studiowała aktorstwo w PWSFTViT im Leona Schillera w Łodzi. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Ali Kozłowskiej w serialu "M jak Miłość". Znana jest głównie za sprawą kreowania Beatki Wroniec w serialu "Na Wspólnej". Od 5 lat gra w Teatrze Kamienica. Do niedawna związana była z Krakowskim Teatrem Variete, gdzie widzowie mogli oglądać ją w musicalach takich jak "Legalna Blondynka" w reżyserii Janusza Józefowicza czy "Chicago" Wojciecha Kościelniaka. Obecnie rozpoczęła pracę w warszawskim Teatrze Capitol.Kasia uwielbia grać zarówno przed kamerą jak i w teatrze.Warto dodać, że jest także dyplomowanym historykiem i antropologiem kultury (oba kierunki studiów ukończone na UW). Pasjonuje ją biologia i medycyna, szczególnie neurologia, w wolnym czasie uwielbia czytać naukowe książki o funkcjonowaniu mózgu.Interesuje się także modą, często można spotkać ją w mokotowskich ciuchlandach, z których wybiera najbardziej kolorowe ubrania, by stworzyć przedziwne stylizacje dla siebie i koleżanek. Kasia lubi aktywnie spędzać czas. Jej hobby to podróże, długie spacery, rower, badminton, taniec, stretching oraz jej rudy kot Fifołek, który uwielbia jeździć samochodem i chodzić na smyczy. Pracowała kiedyś jako dziennikarz kulturalny i wydawca programu radiowego "Skoro Świt" w RDC.Podrzućcie Kasi pomysły na metamorfozy! - czytamy na stronie Polsatu

Wiadomo już, że w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 zobaczymy: Ewelinę Lisowską, Roberta Koszuckiego, Łukasza Zagrobelnego, Katarzynę Ptasińską, Jeremiego Sikorskiego, Adama Strycharczuka, Emilię Komarnicką-Klynstra i Ewelinę Ruckgaber.

Macie już swojego faworyta?

  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
[1/7] Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także