Szukaj

Polsat wyciągnął asa z rękawa! Ewelina Lisowska nową gwiazdą stacji! W czym ją zobaczymy?

Ewelina Lisowska wracać do telewizji! Właśnie została kolejną uczestniczką „Twoja twarz brzmi znajomo”! Jak poradzi sobie w nowej roli? Czy wygra show w tak wielkim stylu jak kiedyś "Taniec z gwiazdami"?

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Choć jej życie prywatne nie należy do najszczęśliwszych, na karierę zawodową nie może narzekać! Grafik koncertowy ma wypełniony do końca roku, choć musiała wygospodarować kilka wolnych dni. Artystka właśnie dostała super płatną fuchę w Polsacie!

Zaczynała karierę w X Factorze i choć go nie wygrała, jest jedną z największych zwyciężczyń ówczesnej edycji. Popularność dzięki udziałowi w talent-show zapewniła jej wysokie miejsce w polskim show-biznesie. Kuła więc żelazo póki gorące i wystąpiła w kolejnym show, tym razem tanecznym. Na parkiecie wywijała prawie jak Iwona Pavlović, co zaprowadziło ją u boku Tomka Barańskiego do zwycięstwa.

Po czterech latach wraca do Polsatu. Jak donosi magazyn Party, piosenkarka wystąpi w najnowszej edycji Twoja twarz brzmi znajomo! Będzie więc musiała nie pokazać jak potężnym głosem operuje, ale także to, w jakim stopniu potrafi go zmienić i naśladować innych artystów. W rockowych utworach poradzi sobie na pewno świetnie, jak będzie w balladach? Przekonamy się już we wrześniu!

Oprócz niej na scenie zobaczymy na pewno Łukasza Zagrobelnego oraz Emilię Komarnicką-Klynstra. Jak podaje dzisiejsza prasa, kontrakt z produkcją podpisali także Jeremi Sikorski, oraz Katarzyna Ptasińska.

Zamierzacie oglądać?

Ewelina Lisowska skrywa seksowny tatuaż pod bielizną! Takie widoki zarezerwowała tylko dla swojego ukochanego!

Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Z blondem jej do twarzy?

Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: “Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]


Ewelina Lisowska - Opole 2019

Ewelina Lisowska - Opole 2019

Ewelina Lisowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Ewelina Lisowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×