Szukaj

Znamy pierwszych uczestników nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! To prawdziwe gwiazdy!

Jesienią rusza nowa edycja muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W mediach pojawiły się już pierwsze nazwiska uczestników programu. Będziecie zaskoczeni.

Fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo z niecierpliwością czekają na kolejną jesienną odsłonę show w Polsacie. Przy tej okazji pojawiły się już pierwsze doniesienia dotyczące uczestników nadchodzącego widowiska. Jako pierwszy ciekawe informacje podał Super Express:

 Jak się dowiedzieliśmy w „Twoja twarz brzmi znajomo” zobaczymy popularnego wokalistę Łukasza Zagrobelnego znanego z takich hitów jak „Życie na czekanie” czy „Nie kłam, że kochasz mnie”. Łukasz z pewnością świetnie poradzi sobie w programie, bo od 19 lat występuje w musicalach Teatru Roma. Jego konkurentką będzie Ewelina Ruckgaber, którą na co dzień możemy oglądać w serialu „Gliniarze”, ale na swoim koncie ma też singiel „Świata widzenie” – podaje tabloid.

Informacje te zostały już oficjalnie potwierdzone przez Polsat. Na oficjalnej stronie programu pojawiły się już dwa zdjęcia uczestników z krótkimi notkami:

Ewelina Ruckgaber uczestniczką XII edycji TTBZ!
Polska aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, wokalistka i prezenterka. Swoją przygodę sceniczną zaczynała w DK „Sródmieście” w Warszawie w kabarecie „Hoża 41”. Zadebiutowała w 1998 roku w telewizyjnym hicie, serialu „Tata, a Marcin powiedział”. Największą popularność przyniosła jej główna rola w serialu paradokumentalnym Gliniarze   Ponadto znana z roli Rudej w kinowym przeboju Wojciecha Smarzowskiego „Drogówka”. Na deskach teatru zagrała w spektaklach: „Król Maciuś I” w reż. C. Domagały, „Testament psa, czyli historia o miłosiernej” w reż. R. Brzyka i „Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka” w reż. S. Majewskiego. Jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel „Świata widzenie”. Uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną.
Cieszymy się, że z nami jesteś! Dajcie znać w jakiej postaci chcecie zobaczyć Ewelinę! – czytamy na stronie.

W podobnie entuzjastyczny i lekko przesadzony sposób Polsat przedstawił Łukasza Zagrobelnego:

Oto kolejny uczestnik XII edycji TTBZ! Przed Wami Łukasz Zagrobelny
Jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Absolwent Szkół Muzycznych 1. i 2.stopnia oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Dyrygentura Chóralna. Wykonawca takich hitów jak „Nieprawda”, „Życie na czekanie”, czy „Nie kłam, że kochasz mnie”. Od lat związany z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach: „Grease”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables” czy „Deszczowa Piosenka”. Wokalista użyczył również głosu głównemu bohaterowi High School Musical, Troyowi, granemu przez Zaca Efrona. Zdobywca Złotej Płyty i Telekamery kategorii Muzyka.
Dajcie znać w jakiej odsłonie chcielibyście go zobaczyć! – czytamy

Cieszycie się?

Joanna Koroniewska w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]

Pierwsza gwiazda “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” ujawniona! O jej niemoralnej propozycji usłyszała cała Polska!


Łukasz Zagrobelny - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Łukasz Zagrobelny - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Łukasz Zagrobelny - Festiwal w Sopocie TVN

Łukasz Zagrobelny - Festiwal w Sopocie TVN

Łukasz Zagrobelny - Warsaw Fashion Street 2017

Łukasz Zagrobelny - Warsaw Fashion Street 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×