Szukaj

Księżnej Kate odebrało mowę na widok prezentu dla księcia Louisa od megagwiazdy! Już bardziej ekskluzywnego podarunku nie mógł dostać!

Księżna Kate - prezent dla Louisa

Księżna Kate - prezent dla Louisa

Księżna Kate razem z mężem księciem Williamem zasiadła w Loży Królewskiej podczas finałowego meczu mężczyzn na Wimbledonie. Okazję wykorzystał znany gość, z loży honorowej i coś jej podał. Zobacz, jaki prezent otrzymała. 

Księżna Kate jest wielkim fanem tenisa, więc nic dziwnego, że co roku regularnie zasiada w Loży Królewskiej Wimbledonu. Spędza godziny oglądając gwiazdy na korcie, walczące o prestiżowy tytuły, zwykle w towarzystwie przyjaciół, innych członków rodziny królewskiej lub przedstawicieli Angielskiego Klubu Tenisowego, którego jest patronką.

Miejsca wokół księżnej zajmują inni członkowie klubu i celebryci, którzy zostali zaproszeni do obejrzenia wszystkich meczów, z najlepszych miejsc na widowni. W niedzielnym finale mężczyzn, w którym Kate uczestniczyła z mężem, księciem Williamem, jedna bardzo znana osoba, postanowiła dać jej dość niezwykły prezent.

Był to Stan Smith– amerykańska legenda tenisa, którego sława doprowadziła do miana narodowego bohatera, a kiedy zaczął współpracę z Adidasem, również ikony mody i kultury. Siedział w rzędzie za parą królewską. W pewnym momencie napiętego meczu między Novakiem DjokovicemRogerem Federerem, wręczył mamie trzy pary malutkich bucików Adidas, spersonalizowanych za pomocą wiadomości napisanej złotym piórem: „Dla Louisa” wraz z jego autografem. Księżna była niezwykle wzruszona tym gestem. Mały Luis z pewnością je pokocha!

Jak Stan Smith stał się twarzą znanej marki butów?

Stan Smith w 1971 roku zaczął nosić Adidasy, wygrywając w nich US Open, a w 1972 roku Wimbledon. Stan był gwiazdą, jednak ikoną stał się dopiero po propozycji marki, aby nosił i promował pierwsze w historii skórzane sportowe buty. Smith spotkał się z  założycielem Adidasa, Horstem Dasslerem, który przedstawił mu propozycję noszenia nowych butów oraz wizję, z jaką firma ma zamiar wkroczyć na amerykański rynek. W tym czasie Robert Haillet przechodził na emeryturę, więc Smith był oczywistym wyborem marki.

Nowe buty były wytrzymalsze, podeszwy pozwalały na lepszą trakcję na boisku oraz posiadały usztywnienie na ścięgna Achillesa. Podobizna Smitha zdobiła buty już od 1973 roku, co wprowadzało konsumentów w zdziwienie, zważywszy na to, że nadal nazywały się Haillet. W 1978 roku rozwiano wszelkie wątpliwości, a buty oficjalnie nazwano Adidas Stan Smith.

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Zobacz: Księżna Kate szalała na Wimbledonie w drogiej sukni oraz tanich butach z sieciówki! Tylko patrzeć, jak znikną z półek!

Zobacz: Księżna Kate na finał Wimbledonu zostawiła najlepszą kreację! Błękit to zdecydowanie jej kolor!


Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×