Szukaj

Księżna Kate i książę Louis spędzają razem czas. Czy takie zachowanie przystoi przyszłej królowej?

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate razem ze swoim najmłodszym synem, Louisem, bierze udział w zajęciach Monkey Music. Zobaczcie, jak świetnie się przy tym bawi.

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Żona księcia Williama jest znana z bardzo naturalnego zachowania. Zdarza jej się pójść do pubu ze znajomymi, czy też na zakupy z dziećmi, bez robienia wielkiego szumu wokół tego faktu. Tym razem została sfotografowana na zabawie z księciem Louisem. 

Zobacz: Księżna Kate wie, jak podkreślić walory swojej sylwetki. Na ostatniej imprezie olśniła wyglądem

Księżna Kate na zajęciach z księciem Louisem

Księżna Kate zdobyła uznanie komentatorów królewskich za to, że „tak normalne” się zachowuje po tym, jak ujawniono, że odwiedziła pub z innymi mamami dzieci szkolnych oraz bez powodowania większego zamieszania, zapisała Louisa na zajęcia z piosenki i tańca.

Razem z najmłodszym synem uczestniczy w programie kukiełki małpy, gdzie odbywają się lekcje śpiewu i tańca dla dzieci. Kate uczestniczy w cotygodniowych sesjach Monkey Music za 12 funtów. Każdego dnia w całym kraju odbywają się dziesiątki tego typu wydarzeń.

Zobacz: Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!

Ze względów bezpieczeństwa nie powiem, do której klasy uczęszcza Kate – mówi źródło – Mogę jednak zdradzić, że utknęła. Zajęcia prowadzone są przez małpę marionetkę, która prosi mamy, aby śpiewały z dziećmi i tańczyły. I ona to robi z wielkim entuzjazmem.

Towarzyszą jej w tych wyprawach z małym Louisem ochroniarze.  Zajęcia są takie wesołe i wciągające, że jest obawa, że jej uzbrojeni oficerowie ochrony się do nich przyłączą.

Zobacz: Księżna Kate poślizgnęła się podczas publicznego wystąpienia. Postawa księcia Williama zasługuje na brawa [WIDEO]

Powszechnie wiadomo, i jest to jeden z powodów sympatii Brytyjczyków, że księżna Kate stara się, żeby dzieciństwo jej dzieci, było jak najbardziej normalne i dalekie od mediów. Niestety nie da się uniknąć zdjęć i nadmiernego zainteresowania prasy, ale zajęcia i życie rodzinne, które im zapewnia powodują, że George, Charlotte i Louis mniej odczuwają bycie na świeczniku.


Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Księżna Kate i książę Louis w ogrodzie

Księżna Kate i książę Louis w ogrodzie

Księżna Kate - zajęcia Monkey Music

Księżna Kate - zajęcia Monkey Music

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×