Szukaj

Zwycięzca „TzG” został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka i zdradził jego imię. Wielka radość w komentarzach

Gwiazdy Tańca z gwiazdami

Gwiazdy Tańca z gwiazdami

Czas świąt sprzyja dobrym wiadomościom. Po Mateuszu Damięckim informację o narodzinach dziecka przekazał kolejny gwiazdor. Wielka radość w domu zwycięzcy Tańca z gwiazdami.

W czasie świąt gwiazdy chętnie pokazują bliskich, a przy tym często przekazują przełomowe wieści. Podczas Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się o narodzinach dzieci dwóch znanych przystojniaków.

Najpierw wspaniałą nowinę przekazał Mateusz Damięcki, który z żoną doczekał się syna Ignacego, a teraz równie cudowną informacją podzielił się zwycięzca jednej z ostatnich edycji Tańca z gwiazdami. Nie mógł wymarzyć sobie lepszego prezentu na święta.

Krzysztof Wieszczek został ojcem. Płeć i imię dziecka

Krzysztof Wieszczek wygrał II edycję Tańca z gwiazdami w parze z Agnieszką Kaczorowską, a największą popularność zyskał dzięki roli w serialu Szpilki na Giewoncie. Występuje także na deskach teatrów. Znany jest także z zamiłowania do sportu. W młodości trenował piłkę ręczną i grał w koszykówkę. Próbował wielu dyscyplin, aż oddał się triathlonowi. To zmotywowało go do udziału w programie Ninja Warrior Polska.

Oglądając tor przeszkód z bliska, zacząłem się zastanawiać, czy dobrze zrobiłem, przychodząc tutaj. Żeby było zabawniej – nie tylko ja miałem takie wątpliwości – mówił.

Nie straszne są mu jednak wyzwania. Do jednych z nich zalicza bycie ojcem. Ma już córeczkę Marysię, a teraz jego rodzina ponownie się powiększyła. Jak podkreślił na Instagramie, to wyjątkowy prezent. Zdradził też, że na świecie pojawiło się kolejne dziecko. Różowe ubranko i hasztagi wskazują, że to druga dziewczynka.

Życzę Wam wspaniałych, rodzinnych świąt. Pełnych radości, miłości i bliskości… I tak sobie myślę, że musiałem być baaardzo grzeczny w tym roku… #święta #najlepszy #prezent #bożenarodzenie #rodzina #mikołaj #krawiecdamski #instaphoto #instapic #by #mywife #trzynajednego

W komentarzach internauci dali wyraz swojej radości, pisząc, że tacie i maleństwu życzą wszystkiego najlepszego. Dostrzegli także, z jaką miłością na maluszka patrzy starsza siostra.

  • Łooooo…. Panie Krzysztofie wielkie GRATULACJE.
  • To się nazywa Prezent, gratulacje! Zdrowka dla Maluszka.
  • Wspaniałe nowiny, prezent jak się patrzy, nie mogłby być cenniejszy 🙂
  • Świąteczny Cud jak nic 😍 wspaniale 🙂 gratulacje!

Nic dodać, nic ująć. Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do gratulacji.


Krzysztof Wieszczek po raz drugi został ojcem

Krzysztof Wieszczek po raz drugi został ojcem

Krzysztof Wieszczek z córką

Krzysztof Wieszczek z córką

Krzysztof Wieszczek z córką

Krzysztof Wieszczek z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×