Krzysztof Rutkowski ma kolekcję aut wartą grube miliony, a właśnie zamówił kolejny pojazd. Poznajcie jego luksusową flotyllę

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski kupił nowe auto. Pojazd jest warty ponad milion złotych. Z tej okazji sprawdziliśmy, jakie jeszcze ma samochody w swoje flotylli.

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najprężniej działających prywatnych detektywów. Jemu i jego podwładnym udało się rozwiązać szereg spraw. Przez kilka lat sporą popularnością cieszył się program TVN pt. Detektyw. Widzowie oglądali w nim kolejne akcje jego biura i na własne oczy przekonali się, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Rutkowski nie jest wyłącznie detektywem. W rozmowie z Super Expressem wyznał, że zintensyfikował działalność i wykonuje również ruchy w innych branżach:

Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji „patriot 24”, jak również „nasza wielkopolska”. (…) Kupuje apartamenty w Polsce ale i za granicą, np. w Grecji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówką.

Tylko na jednej transakcji jest w stanie zarobić  kilkaset tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że detektyw nie boi się wydawać pieniędzy. Jest właścicielem willi pod Łodzią, pałacu na Dolnym Śląsku i potężnej flotylli luksusowych aut, do której wkrótce dołączy nowy pojazd.

Krzysztof Rutkowski kupuje nowe auto. Jakie już posiada?

Detektyw ma wielką kolekcję aut. Jednym z nich jest złoty Mercedes-Benz AMG GT S, który ma moc 600 KM. Samochód, zgodnie z zapowiedziami Krzysztofa, będzie prezentem dla jego syna na 18. urodziny. Biuro Rutkowski raczej rzadko przemieszcza się tym cackiem. W sieci można przeczytać, że jego wartość przekracza 600 tysięcy złotych.

Kolejnym pojazdem jest Audi A8. Detektyw wybrał wersję 50 TDI quattro tiptronic. Taki wóz ma motor o mocy 286 KM i 600 Nm. Wartość auta to ponad 600 tysięcy złotych. Rutkowski nie kryje, że to z tego pojazdu najczęściej korzysta w pracy. Następną furą Rutkowskiego jest Mercedes GLS AMG. Również i on jest wykorzystywany do działań detektywistyczny. Cena GLS AMG zbliża się do miliona. Mercedes GLE Coupe to pojazd żony Krzysztofa, Mai Rutkowski. Najtańsza wersja pojazdu kosztuje 350 tysięcy złotych.

Biuro ma do dyspozycji dwa pojazdy Peugeot 508. Ich ceny wahają się do ponad 200 tysięcy złotych. Jak mówi sam Krzysztof, są to auta „budżetowe”, wykorzystywane do wyjazdów służbowych. Do podobnych celów służy Audi A4, który jest obecnie przygotowywany do wymiany. Ceny nowych modeli wozu wahają się od 130 tysięcy.

Dość charakterystycznym samochodem z flotylli jest Chevrolet przerobiony na radiowóz. Pojazd widać z daleka. Wszystko przez napisy „Rutkowski patrol”, którymi został pokryty. Bardziej prestiżowym elementem kolekcji jest pancerny Hummer H1. Jego wartość, jak twierdzi Rutkowski, przekracza ponad milion złotych.

Krzysztof może się też pochwalić Skodą Fabią, a także Citroenem, służącym za pojazd telewizyjny. Największą furorę robi opancerzony TUR VI, wyprodukowany na zamówienie przez AMZ Kutno. Ostatni raz został wykorzystany na Ukrainie. Wóz jest warty około 3 milionów złotych. Biuro Rutkowskiego ma ponadto do dyspozycji m.in. skutery wodne.

Potężna kolekcja zostanie wkrótce uzupełniona o BMW 7. Rutkowski zamówił auto za ponad milion złotych. Musimy przyznać, że wygląda ono naprawdę imponująco. Jak skromnie przekonuje detektyw, ogół jego pojazdów przekracza wartość grubo ponad 6 milionów złotych.

Która z tych fur najbardziej się wam podoba?


Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×