Szukaj

Syn pożegnał Krzysztofa Kowalewskiego: „Życie nie wyposażyło go w rolę ojca”. Opisał ostatnie godziny życia aktora

Krzysztof Kowalewski syn Victor

Krzysztof Kowalewski syn Victor

Krzysztof Kowalewski zmarł kilka dni temu. Jego syn postanowił pożegnać go bardzo wzruszającym wpisem. Opublikował też mnóstwo pięknych zdjęć z rodzinnego albumu. 

Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego. Aktor znany doskonale widzom z takich produkcji jak Ogniem i mieczem, Miś czy Daleko od noszy już od kilku lat zmagał się ze zdrowotnymi problemami. Z relacji przyjaciół wiadomo, że miał problemy z poruszaniem się, walczył z cukrzycą, a kilka miesięcy przed śmiercią przeszedł operację serca.

Krzysiek ostatnio bardzo chorował. Ledwo chodził o kulach, mocno schudł. Miał problemy z sercem i cukrzycą – zdradzaiła SE osoba z otoczenia aktora.

Jego nagła śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko najbliższą rodzinę aktora, ale także cały świat filmu, licznych fanów oraz przyjaciół z branży.

Był wielkim aktorem o doskonałym warsztacie komediowym i niesamowitej technice, jednak przede wszystkim był to wspaniały, ciepły, serdeczny i tolerancyjny człowiek. Zawsze starał się pomagać i zrozumieć innych. Wszyscy mówili na niego „Wujcio”. Nie znam osoby, która by Krzysia nie uwielbiała – mówiła Super Expressowi – Był niewiarygodnym mistrzem. Czasem chodziłam go podpatrywać do teatru. Jego technika gry była nie do podrobienia. Nie będzie drugiego takiego Kowalewskiego -wspominała go Joanna Kurowska.

Aktor w ostatnich latach wiódł bardzo udane życie rodzinne. Wspólnie ze swoją żoną Agnieszką Suchorą wychowywali córkę Gabrielę, która przyszła na świat w 2002 roku. Zakochanych dzieliła spora różnica wieku. Aktorka była młodsza od męża o 31 lat, ale nie przeszkodziło im to w zbudowaniu wspaniałej relacji.

Syn Krzysztofa Kowalewskiego żegna ojca przejmującym wpisem

Po śmierci wybitnego aktora w sieci znalazło się wiele wspomnień, w których najbliżsi oddają mu hołd. Swojego dziadka ciepło wspominała Sacha, która jest córką jego syna z pierwszego małżeństwa. Krzysztof Kowalewski w latach 60. ożenił się z kubańską tancerką, Vivian Rodriguez. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata, a owocem tego związku jest Victor, który na co dzień mieszka w Los Angeles.

54-latek zamieścił w sieci bardzo wzruszający wpis, którym pożegnał zmarłego kilka dni temu ojca. Opisał ostatnie chwile życia aktora:

Jestem zmuszony, by publicznie wyrazić swój osobisty smutek. Zmarł we śnie mój tata Krzysztof Kowalewski. Kocham go i wiem, że on mnie kochał. Życie nie wyposażyło go w rolę ojca, ale z czasem wyrósł w tę rolę i odgrywał ją całkiem dobrze. Zawsze kończył naszą rozmowę telefoniczną żartem, chwilę po tym, jak mówiłem mu: „OK, zadzwonię za kilka dni”. Mogłem liczyć na jego słowa: „hej, słyszałeś to?”. Żartem kończyliśmy każdą naszą rozmowę. Ci, którzy go znają, wiedzą, że był całkiem dobry w opowiadaniu dowcipów. Będzie mi go bardzo brakowało – napisał Victor Kowalewski na Facebooku.

I’m terrible about expressing personal sadness publicly. Today I’m forced to do it. At noon Warsaw time my dad Krzysztof…

Posted by Victor Kowalewski on Saturday, February 6, 2021

Syn aktora zamieścił też serię pamiątkowych rodzinnych zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak blisko byli ze sobą.

Krzysztof Kowalewski zmarł w wieku 81 lat. Pozostawił po sobie nie tylko dzieci i wnuczkę, ale także wiele wybitnych ról, które zapamiętają jego fani.


Krzysztof Kowalewski z synem

Krzysztof Kowalewski z synem

Krzysztof Kowalewski z synem

Krzysztof Kowalewski z synem

Krzysztof Kowalewski z synem i byłą żoną

Krzysztof Kowalewski z synem i byłą żoną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×