Krzysztof Ibisz zabrał ciężarną żonę na wakacje do Grecji. Joanna z zaokrąglonym brzuchem zachwyca figurą

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz postanowił odpocząć, zanim jego codzienność rozpędzi się na dobre. Za chwilę rozpoczynają się zdjęcia do Tańca z Gwiazdami, a on sam zostanie ojcem. Przed narodzinami trzeciego dziecka zabrał żonę na urlop do Grecji. 

Krzysztof Ibisz już niedługo doczeka się trzeciego dziecka. Prezenter, który od wielu dekad robi karierę przed kamerami ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a z każdego z nich doczekał się syna. Jeden z nich jest już dorosły, a drugi jest nastolatkiem. Dziennikarz zawsze miał dobry kontakt i silną więź nie tylko ze swoimi dziećmi, ale także byłymi żonami. Utrzymują bardzo poprawne relacje, co stanowi wielką rzadkość.

W zeszłym roku ulubieniec widzów zdecydował się na trzeci ślub. Tym razem jego serce zabiło mocniej na widok młodszej o 27 lat, Joanny Kudzbalskiej. Widzowie mogą ją kojarzyć z programu Top Model. Nie związała się ona jednak ze światem mody i zajęła medycyną naturalną. Teraz małżonkowie oczekują na narodziny wspólnego dziecka.

Krzysztof Ibisz z ciężarną żoną na greckich wakacjach

Krzysztof i Joanna na samym początku ukrywali swój związek przed fanami i blaskiem fleszy. To, że ponownie jest zakochany, prezenter potwierdził oficjalnie, gdy byli już po zaręczynach. Ślub narzeczeni wzięli z dala od blasku fleszy, ale z czasem sami chętnie podzieli się w sieci zdjęciami z pięknej ceremonii. W tym ważnym dniu wśród gości znaleźli się nie tylko synowie dziennikarza, ale też jego byłe żony.

Małżonkowie kilka tygodni temu ogłosili, że zostaną rodzicami. Tę nowinę również długo udało im się zatrzymać w tajemnicy przed światem. Przekazali ją w social mediach i opublikowali serię pięknych zdjęć, na których można było zobaczyć zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy. Teraz regularnie zamieszczają kolejne kadry, a dzisiaj pochwalili się wspólnymi zdjęciami z urlopu w Grecji.

Plażing. Pozdrawiamy Was słonecznie – napisał prezenter.

Przyszła mama ma na sobie czarny kostium kąpielowy, który pięknie podkreśla jej krągłości. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Pod postem nie zabrakło oczywiście komplementów. Fani zachwycają się figurą Joasi, która w końcówce ciąży wygląda zjawiskowo.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×