Szukaj

„Meghan była wściekła”. Królowa Elżbieta II zlekceważyła żonę Harry’ego

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II postanowiła dać wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu odejścia Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zemściła się podczas ostatniego oficjalnego wystąpienia pary. Jak?

Królowa Elżbieta II odczekała na właściwy moment i zemściła się na Harrym i Meghan za ich spektakularne odejście z rodziny królewskiej. Jej zachowanie najbardziej miało dotknąć Markle. Co takiego zrobiła monarchini?

Królowa Elżbieta II odegrała się na Meghan i Harrym. Jak?

Książę Harry i Markle niedawno wrócili z Kanady do Anglii, aby wziąć udział w Dniu Wspólnoty Narodów. Wydarzenie było ostatnim oficjalnym obowiązkiem pary, zanim wyruszą własną drogą jako niepracujący członkowie rodziny królewskiej.

National Enquirer napisał, że właśnie wtedy królowa Elżbieta II w końcu pokazała Sussexom swoje niezadowolenie.

Artykuł cytuje dworzanina wysokiego szczebla, który mówił:

Przesłanie Jej Królewskiej Mości jest jasne – Harry’ego i Meghan nie ma! Królowa rozkazała Harry’emu i Meghan dołączyć do rodziny po raz ostatni jako pracujący członkowie rodziny, ale w upokarzającym geście odcięła ich od procesji. Zostali zmuszeni do przejścia na swoje miejsca – i spadli do drugiego rzędu, za królową, za księciem Karolem, Camillą, księciem Williamem i Kate.

To zlekceważenie bardzo zdenerwowało Markle. Informator twierdzi:

Meghan była wściekła – to był ogromny cios dla jej ego. Powiedziano mi, że jej pierwszą reakcją była odmowa uczestnictwa! Zażądała odpowiedzi, dlaczego William i Kate – których Meghan nie znosi – szli z królową, ale nie z nimi. Kiedy Harry zaprotestował, odparła:„ Jestem chora – mam dość twojej rodziny! ”

Ile jest prawdy w całym wydarzeniu? Pewnym jest, że książę Harry i Markle siedzieli w drugim rzędzie, nie było to „zlekceważenie”, jak sugeruje raport. Jest to dokładnie taki sam układ miejsc jak w ubiegłym roku. Jedyna różnica polegała na tym, że zamiast księcia i księżnej Sussex siedzących obok księcia Andrzeja, usiedli oni obok najmłodszego syna królowej, księcia Edwarda. Książę Andrzej nie uczestniczył w oficjalnych wydarzeniach po skandalu z Jeffery’em Epsteinem.


Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×