Szukaj

Księżna Kate nie będzie zachwycona. Królowa Elżbieta II znów pokazała, że to Meghan jest jej prawdziwą ulubienicą!

Królowa Elżbieta II faworyzuje Meghan Markle

Pojawienie się Meghan Markle w życiu rodziny królewskiej było dla wszystkich ogromnym szokiem. Większość podejrzewała, że trzymany w ścisłej tajemnicy romans księcia Harry’ego z “amerykańską przybłędą”, jak była nazywana przez brytyjskie media, szybko się urwie. Prędko okazało się jednak, że książę nie zamierza porzucić aktorki, wręcz przeciwnie. Zaręczył się z nią, a 19 maja wziął sobie za żonę w St George’s ChapelWindsorze. Od tamtej pory minęło 6 miesięcy, a Meghan zdążyła rozkochać w sobie niemal wszystkich. Z królową Elżbietą II włącznie.

Monarchini prędko zaczęła okazywać swoją sympatię do żony młodszego z wnuków. Meghan od początku więcej uchodziło płazem, a przedślubne zamieszanie z jej rodziną zostało przez królową zupełnie zignorowane – choć nie służyło wizerunkowi monarchii. W pierwszą wspólną podróż z królową nowa księżna pojechała dużo szybciej niż przed laty księżna Kate – mało tego, została zaproszona do królewskiego pociągu, w którym stopa Kate do tej pory nie stała. Jest on bowiem przeznaczony jedynie dla najstarszych członków rodziny królewskiej.

Największy objaw sympatii królowej do księżnej Meghan widać jednak dopiero teraz – jak donoszą brytyjskie media, królowa wyraziła zgodę, by Doria Ragland spędziła święta w Balmoral razem z całą rodziną królewską, na co długo, nawet po ślubie księcia Williama, nie pozwalała Carole Middleton i Michaelowi Middletonowi.

Kate raczej nie jest szczęśliwa.

Wszyscy zachwycają się Kate i Meghan, ale to Camilla wyglądała ostatnio na medal!

Księżna Kate szykuje królewski baby shower dla Meghan Markle! Jej skryty plan właśnie wyszedł na jaw! Wiemy więcej niż powinniśmy!

Jeden to za mało. Meghan Markle powołała ARMIĘ lekarzy, którzy zajmują się jej ciążą!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×