Szukaj

Ojciec Julii Wieniawy założył Instagram. Tylko kilka zdjęć, a już widać w jakich luksusach żyje i jakie ma relacje z rodziną

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Ojciec Julii Wieniawy, Konrad Wieniawa-Narkiewicz założył konto na Instagramie. Opublikował pierwsze posty. Od razu widać, jakie relacje panują w rodzinie.

Julia Wieniawa prowadzi bardzo bogate życie w social mediach. Ma prawie dwa miliony obserwujących i dzieli się z nimi wybranymi szczegółami swojego życia. Zdjęć z rodziną jest jednak niewiele. Od czasu do czasu pojawiają się posty, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wyglądają jej najbliżsi.

Ojca pierwszy raz pokazała z okazji jego urodzin. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest cenionym artystą plastykiem i jest bardzo przystojny. W końcu i on się skusił i założył własny profil na Instagramie. Z kilku zdjęć, które już opublikował, łatwo można wywnioskować, jakie relacje panują w rodzinie.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz założył konto na Instagramie

Rodzice Julii Wieniawy rozstali się, kiedy była małą dziewczynką. Mimo że nieczęsto mówi o relacjach z ojcem, wiadomo, że są bardzo dobre, podobnie jak z przyrodnią siostrą Alicją.

Ojciec Julii Wieniawy skusił się i dołączył do społeczności Instagrama. W pierwszej relacji widzimy go razem z Julią. Rozbawieni nagrali wideo, które można zatytułować pierwsza relacja na Instagramie taty.

Na profilu pojawiło się kilkanaście zdjęć. Większość to fotografie z córkami. Nie zabrakło także ujęcia z Nikodemem Rozbickim, z którym obecnie spotyka się najstarsza córka Narkiewicza.

Możemy też podziwiać prace artysty i jego luksusowe auto. Widać, że Wieniawa-Narkiewicz kocha otaczać się luksusem.

Wydaje się, że profil ma szansę błyskawicznie stać się jednym z najchętniej obserwowanych, gdyż liczba osób, które dołączają do followersów Konrada Wieniawy-Narkiewicza rośnie w błyskawicznym tempie.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą plastykiem, to znana i niezwykle ceniona postać w środowisku. To właśnie po nim Julia odziedziczyła zamiłowanie do sztuki.

Rodzice aktorki rozstali się, gdy była małą dziewczynką. Spekulowano nawet, że nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Przyznała jednak, że podziwia go za jego wiedzę i talent. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to artysta plastyk, który może pochwalić się wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki, a wykształcenie pedagogiczne zdobył na ASP w Poznaniu. Na swoim koncie ma liczne wystawy w Polsce i poza granicami kraju. Jest zwycięzcą w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku. Zdobył nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art 2014.

Pracuje jako wykładowca projektowania graficznego w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie, a także uczy malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. Oprócz Julii Wieniawy, ma jeszcze córkę, Alicję.


Julia Wieniawa i Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Julia Wieniawa i Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×