Szukaj

Koniec reality-show Kardashianów. Jak zmieniły się siostry? To żadna tajemnica. Sprawdziliśmy też inne gwiazdy

Kardashianki

Kardashianki

Zza oceanu nadeszły smutne wieści. Przed nami ostatni sezon Z kamerą u Kardashianów! Fani na całym świecie są zawiedzeni. Co sprawiło, że najsłynniejsza rodzina na świecie zdecydowała się zrezygnować z własnego programu?

Program Z kamerą u Kardashianów zabawiał widzów na całym świecie od 2007 roku. Dotychczas wyemitowanych zostało na antenie E! aż 18 sezonów oraz kilka części z materiałem specjalnym, którego nie można było zobaczyć we wcześniejszych odcinkach. Przez ostatnie 13 lat przyglądaliśmy się wzlotom i upadkom jednym z najpiękniejszych kobiet na świecie. Obserwowaliśmy ich związki oraz kolejne przykre incydenty. Nie zabrakło również wielu powodów do śmiechu, ponieważ siostry Kardashian od zawsze lubiły wycinać sobie zabawne żarty. Dlaczego więc Kim Kardashian West wraz z rodziną zdecydowała się zrezygnować z realizacji kolejnych sezonów reality show?

Koniec reality-show Kardashianów

Kim Kardashian West kilka dni temu poinformowała swoich fanów o tym, że w 2021 roku zostanie wyemitowany ostatni sezon programu, który przedstawia ich życie. Jak sama gwiazda napisała:

Z ciężkim sercem podjęliśmy z rodziną tą trudną decyzję o pożegnaniu się z Z kamerą u Kardashianów. […] Bez programu nie byłabym tam gdzie jestem dzisiaj.

W ciągu ostatnich 13 lat oglądaliśmy, jak wygląda życie Kris Jenner – matki Kim, Bruce’a Jennera, który jest ojczymem gwiazdy (w 2015 roku przeszedł operację korekty płci i obecnie nazywa się Caitlyn Jenner) oraz jej dwóch sióstr: Kourtney i Khloe, a także brata Roba. Od początku fani mogli obserwować, jak dorastają dwie przyrodnie siostry dziewczyn: Kylie i Kendall Jenner, które są córkami ich matki i ojczyma.

View this post on Instagram

To our amazing fans – It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Przypomnijmy, że program Z kamerą u Kardashianów po raz pierwszy na ekranach pojawił się w 2007 roku. Kim Kardashian swoją sławę zawdzięcza w dużej mierze temu, że przez lata przyjaźniła się z Paris Hilton. Media zwróciły na nią uwagę już wtedy, jednak największą sławę zyskała, gdy wypłynęły jej sekstaśmy, na których była widoczna z wokalistą R&B, Rayem J. Wtedy jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu, a jej rodzina dostała własny program, który miał pokazywać, jak żyje bogata i lekko szalona rodzina. Kim, Khloe, Kourtney i Rob są dziećmi uznanego prawnika w USA, Roberta Kardashiana, który niestety w 2003 roku zmarł na raka przełyku.

Kim wyznała, że razem z siostrami i matką osiągnęły bardzo duży sukces i każda z nich rozwija własne firmy. Z tego też względu, chcąc poświęcić się w pełni swoim własnym interesom, rodzina postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w programie. Rodzina Kardashianów będzie jednak wciąż bardzo aktywna w sieci i nie zamierza tracić kontaktu ze swoimi fanami. Dzięki udziałowi w reality show Kim Kardashian West zyskała sławę, która umożliwiła jej utworzenie własnej marki kosmetycznej, która stała się rozpoznawalna na całym świecie.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia pokazujące, jak bardzo zmieniły się siostry Kardashian w ciągu ostatnich 13 lat. Oprócz tego nie zabrakło pikanterii. Zobaczcie, z kim były związane siostry i jak dzisiaj wyglądają gwiazdy, które na dłużej lub krócej zagościły na szklanym ekranie.


Bruce Jenner - Caitlyn Jenner

Bruce Jenner - Caitlyn Jenner

Kris Jenner

Kris Jenner

Kim Kardashian West

Kim Kardashian West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×