Szukaj

Producenci “Kogel Mogel 3” wyjęli asa z rękawa! Oto największa gwiazda komedii!

Kogel Mogel 3 obsada kto zagra film

Zenek Martyniuk w Kogel-Mogel 3

Prace nad trzecią częścią kultowego Kogel-Mogel ruszyły pełną parą. Producenci niemalże codziennie raczą fanów zdjęciami z planu, na których możemy zobaczyć w obsadzie nie tylko aktorów doskonale znanych z dwóch poprzednich części, ale też nowe twarze. Wśród gwiazd, które zadebiutują w komedii są np. Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Kasia Skrzynecka czy Mister Polski 2017 Jakub Kucner. Teraz okazuje się, że do zacnego grona dołączył Zenek Martyniuk.

Król disco-polo zagra samego siebie. Podczas jednej ze scen zaśpiewa swój największy hit ostatnich lat – Przez twe oczy zielone. O szczegółach roli Zenka Martyniuka w Kogel Mogel 3 poinformował Super Express:

W czasie rozmowy o filmie biograficznym Martyniuka, Zenek zdradził, że to nie jedyne, co łączy go ze światem filmu. Otóż gwiazdor disco polo dostał ciekawą propozycję. Zenek ujawnił, że dostał propozycję, by zaśpiewać w 3 części “Kogla-Mogla”, czyli w “Misz-Masz. Kogel-Mogel 3” swoją piosenkę: “Zaproponowano, żebym zaśpiewał piosenkę »Przez twe oczy zielone«“.

Przy okazji rozmowy z tabloidem Zenek wyznał, że w filmie o swoim życiu chciałby, aby główną rolę odegrał Jacek Braciak, który zdaniem Martyniuka “nawet bez charakteryzacji jest podobny”. Drugim wymarzonym kandydatem lidera grupy Akcent jest Dawid Ogrodnik.

Ciekawe, kto skorzysta z tej propozycji?

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!

Wyciekły do sieci sekretne nagrania z luksusowego wesela Daniela Martyniuka! Co to był za bal! [WIDEO]

Wszyscy o niej mówią! Synowa Zenka Martyniuka to gotowy materiał na gwiazdę!

Syn Zenka Martyniuka jest już po królewskim ślubie! Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki!


Czy byłaś/eś na koncercie Zenka Martyniuka?

×