Znamy już prawie pełną obsadę „Kogel Mogel 3”! Tak gorących nazwisk nie ma nawet w „M jak miłość”

Obsada Kogel Mogel 3. Jakie gwiazdy zagrają?

Już wkrótce na ekrany powróci dobrze znana komedia Kogel-Mogelktóra tym razem będzie nosić tytuł Misz-masz, czyli Kogel Mogel 3. Scenariusz powierzono Ilonie Łepkowskiej, a w obsadzie nie zabraknie topowych gwiazd, i to nie tylko tych znanych sprzed lat. Kto wystąpi?

Przypomnijmy, że doskonale znana historia sprzed lat zostanie przeniesiona do współczesnych czasów. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska), czyli główna bohaterka, mieszka ze swoją matką i jest dyrektorką szkoły. Profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Oczywiście nie zabraknie słynnego Piotrusia, który będzie miał siostrę.

I tutaj pojawiają się niemałe niespodzianki. Chociaż w rolę tę wcieli się Mikołaj Roznerski, prawdopodobnie siostrą Piotrusia nie zostanie Barbara Kurdej-Szatan, a Aleksandra Hamkało. Co ciekawe mówi się, że producenci planują, by wdała się w romans z synem Kasi, którego nie zagra Antoni Pawlicki, a Nikodem Rozbicki.

To że aktorzy pojawią się razem na planie jest pewne, ponieważ od kilku dni w mediach społecznościowych krąży ich zdjęcie z reżyserem. Czy jednak pojawią się w takich rolach? Przekonamy się prawdopodobnie w 2019 roku.

Okazuje się, że to nie jedyna gwiazdorska niespodzianka, która czeka na wszystkich fanów filmu. Rodzice Piotrusia staną przed poważnym problemem. Ich syn zakocha się bowiem w dużo starszej kobiecie. Kto to będzie? Na ten moment nie wiadomo, ale pojawiają się głosy, że wymarzoną aktorką scenarzystki jest Katarzyna Skrzynecka.

To on wygryzł Antka Pawlickiego. „Kogel-Mogel 3” właśnie powitał w obsadzie młodego przystojniaka!

Kogel Mogel 3” za chwilę wejdzie do kin! Ilona Łepkowska ujawniła, co wydarzy się w życiu Kasi Solskiej!

Już wiadomo kto zagra dorosłego Piotrusia w „Kogel Mogel 3”! Seksowny amant serialowy wykosił kilku gigantów!


Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie

Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie "Kogel-Mogel"

Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×