Szukaj

Znamy już prawie pełną obsadę „Kogel Mogel 3”! Tak gorących nazwisk nie ma nawet w „M jak miłość”

Obsada Kogel Mogel 3. Jakie gwiazdy zagrają?

Już wkrótce na ekrany powróci dobrze znana komedia Kogel-Mogel, która tym razem będzie nosić tytuł Misz-masz, czyli Kogel Mogel 3. Scenariusz powierzono Ilonie Łepkowskiej, a w obsadzie nie zabraknie topowych gwiazd, i to nie tylko tych znanych sprzed lat. Kto wystąpi?

Przypomnijmy, że doskonale znana historia sprzed lat zostanie przeniesiona do współczesnych czasów. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska), czyli główna bohaterka, mieszka ze swoją matką i jest dyrektorką szkoły. Profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Oczywiście nie zabraknie słynnego Piotrusia, który będzie miał siostrę.

I tutaj pojawiają się niemałe niespodzianki. Chociaż w rolę tę wcieli się Mikołaj Roznerski, prawdopodobnie siostrą Piotrusia nie zostanie Barbara Kurdej-Szatan, a Aleksandra Hamkało. Co ciekawe mówi się, że producenci planują, by wdała się w romans z synem Kasi, którego nie zagra Antoni Pawlicki, a Nikodem Rozbicki.

To że aktorzy pojawią się razem na planie jest pewne, ponieważ od kilku dni w mediach społecznościowych krąży ich zdjęcie z reżyserem. Czy jednak pojawią się w takich rolach? Przekonamy się prawdopodobnie w 2019 roku.

Okazuje się, że to nie jedyna gwiazdorska niespodzianka, która czeka na wszystkich fanów filmu. Rodzice Piotrusia staną przed poważnym problemem. Ich syn zakocha się bowiem w dużo starszej kobiecie. Kto to będzie? Na ten moment nie wiadomo, ale pojawiają się głosy, że wymarzoną aktorką scenarzystki jest Katarzyna Skrzynecka.

To on wygryzł Antka Pawlickiego. „Kogel-Mogel 3” właśnie powitał w obsadzie młodego przystojniaka!

„Kogel Mogel 3” za chwilę wejdzie do kin! Ilona Łepkowska ujawniła, co wydarzy się w życiu Kasi Solskiej!

Już wiadomo kto zagra dorosłego Piotrusia w „Kogel Mogel 3”! Seksowny amant serialowy wykosił kilku gigantów!


Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie

Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie "Kogel-Mogel"

Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Dodaj komentarz

 • słoma z butów pisze:

  To powiadacie, że żona profesora jest teraz sex couchem. Takim w burdelu, czy jak? Ciekawe, ciekawe.

 • Gość pisze:

  Skoro Łepkowska to raczej hitu spodziewać się nie należy. Czy w obsadzie znajdzie się miejsce dla Zelnika, Łaniewskiej i Figurskiej?

 • przesyt pisze:

  A po co tam B Kurdej Szatan ? JUż dosyć tej słabej aktorki w serialach ,wszedzie jej pełno i nie rozumiem kompletie dlaczego. Jest bardzo przecięna pod każdym względem. Jak kocha ją Reklama ,to niech siedzi w Reklamie,przecież tamlepiej płacą, bo my nie chcemy jej oglądać w każdym serialu czy filmie…

 • Gość pisze:

  Dobrze ze nie Szatan!!!!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×