Klaudia El Dursi tańczy na rurze! Musicie zobaczyć te wygibasy. W treningu pomagała jej gorąca koleżanka

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi pokazała na Instagramie, jak tańczy na rurze. Musicie zobaczyć jej zdjęcia. Zmysłowy taniec modelki rozpala wyobraźnię!

Klaudia El Dursi, gwiazda 8. edycji programu Top Model, jako pierwsza w historii show otrzymała Złoty Bilet, który gwarantował jej miejsce w Domu Modelek. Uwagę jurorów przykuła jej orientalna uroda. Modelka zawdzięcza ją swojemu tacie – Libijczykowi z pochodzenia.

Klaudia jest obecnie szczęśliwą mamą dwójki synów – Dawida (ur. 2009) i Jana (ur. 2014). Nie oznacza to jednak, że nie ma czasu na poprawianie swojej sylwetki i wyczerpujące ćwiczenia. Na InstaStories podzieliła się z fanami filmikami z treningów tańca na rurze.

Klaudia El Dursi tańczy na rurze. Wyczerpujący trening orientalnej piękności

Na zamieszczonych przez Klaudię filmikach widać ją, gdy jest w trakcie wyczerpującego treningu. W wysiłkach pomaga jej koleżanka/trenerka. Pokaz jej wygibasów możecie zobaczyć w naszej galerii. Dursi – w opisie pierwszego filmiku – przyznała, że ćwiczenia nie przynoszą postępu. Dlaczego?

Malutkie streszczenie z zajęć… Progresu na razie brak. Ale zganiam to na niepotrzebne procenty w weekend – wyjaśniła.

Na kolejnym wideo napisała jeszcze więcej o swoich treningach:

I jeszcze obolałe ciało z ostatnich zajęć. Jak to się mówi – nie od razu Rzym zbudowano. Nie zniechęcam się, będę walczyć dalej – uzupełniła.

No nic. Trzymamy w takim razie kciuki za dalsze powodzenia podczas treningów!

Partner Klaudii El Dursi. Kim jest?

Klaudia El Dursi pozostaje w udanym związku z Jackiem Leszczyńskim. Para jednakże nigdy nie pojawia się razem na ściance. W rozmowie z dziennikarzami Faktu prezenterka powiedziała, że problemem jest charakter jej partnera. Mężczyzna nie lubi tego typu imprez i jest osobą zamkniętą w sobie.

Oj, musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim Jacek będzie gotowy wyjść ze mną na salony. Nie wiem, czy jest już gotowy na starcie z blaskiem fleszów i fotoreporterami. Jacek z natury lubi towarzystwo bliskich. Niespecjalnie chce poznawać nowe osoby, a nie oszukujmy się na imprezach biznesowych, to jest standard. Jacek jest zamknięty w sobie i nie wszystkich do siebie dopuszcza. Ale może kiedyś uda mi się go wyciągną – wytłumaczyła.

Jeszcze więcej o relacji, jaka łączy ją z ojcem młodszego syna, opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. W wywiadzie zdradziła między innymi, w jaki sposób jej partner reaguje na jej rozbieranie zdjęcie. Okazuje się, że nie ma z tym problemu.

Dużo osób myśli, że jeżeli kobieta jest w związku, to mężczyzna absolutnie powinien jej zakazać pokazywania się tym bardziej w jakimś delikatnym negliżu. Jest taka opinia, że jak kobieta ma partnera, to powinna chodzić w długich, zabudowanych ubraniach. A mój partner ma trochę inaczej, bo on jest ze mnie bardzo dumny. Ja mu się bardzo podobam. On nie jest egoistą i nie chce mnie mieć tylko dla siebie. My sobie ufamy, szanujemy się, więc absolutnie nie widzi w tym nic złego. On ma nawet taką cechę, że lubi się mną chwalić. Jak potem na tych social mediach widnieją moje atrakcyjne zdjęcia, to on gdzieś w głębi siebie myśli, że patrzcie, ale ona jest moja – skwitowała.

Całej rozmowy możecie wysłuchać na poniższym nagraniu.


Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Skrin z InstaStories Klaudii El Dursi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×