Szukaj

Media donoszą o zakończeniu „Klanu”. Emisja ostatniego odcinka zbliża się wielkimi krokami

Klan

Klan

Klan zniknie jesienią z telewizji? Po 23 latach emisji losy produkcji są niepewne. Dlaczego popularny serial może zostać zakończony?

Klan od 23 lat gości na ekranach telewizorów. Losy bohaterów produkcji śledzą tysiące Polaków, którzy nie wyobrażają sobie, żeby serial zniknął z ramówki. Jednak taki scenariusz jest bardzo możliwy.

Na pewno wiadomo, że od 31 sierpnia będzie można obejrzeć nowe odcinku, ale okazuje się, że na razie Telewizja Polska nie przedłużyła z produkcją umowy na kolejne miesiące, o czym opowiedział właśnie na antenie newonce.radio producent serialu – Wojciech Niżyński, więc losy Klanu są bardzo niepewne.

Czy Klan zniknie z ekranów?

Od 31 sierpnia będzie można oglądać nowe odcinki lubianej telenoweli. Od początku kwietnia, w związku z przerwaniem prac na planie przez pandemię koronawirusa, serial nie był emitowany. Odcinki, które od tygodni są kręcone i pojawią się w najbliższym czasie, powstały w ramach poprzedniej umowy między producentem a TVP przewidzianej na wrzesień 2019/maj 2020.

O wszystkim opowiedział ostatnio Wojciech Niżyński, który wraz z Tomaszem Stockingerem gościł w internetowym radiu newonce.

Teraz kończymy sezon. To będzie emitowane we wrześniu i październiku. Nie wiemy jak to będzie dalej. Kończy się emisja 3 listopada. Prowadzimy teraz rozmowy na okres od 4 listopada do końca czerwca na przedłużenie sezonu – wyznał producent w audycji Kamila Bałuka Dawno temu w telewizji.

W poprzednich latach umowa na odcinki emitowane od września do maja, była już dawno podpisana, a tu już sierpień i jej nie ma. Czy TVP wkrótce zamówi kolejne odcinki Klanu?

Jest też dobra nowina dla miłośników powtórek ulubionego serialu. Słynna opowieść o losach rodziny Lubiczów będzie powtarzana od 1. odcinka na antenie TVP Seriale, a będzie ją można obejrzeć od 1 września od poniedziałku do piątku o godz. 9.15.


Janusz Piechociński, Laura Łącz, Marek Lewandowski, Maria Niklińska na planie Klanu

Janusz Piechociński, Laura Łącz, Marek Lewandowski, Maria Niklińska na planie Klanu

Laura Łącz na planie serialu Klan

Laura Łącz na planie serialu Klan

Zygmunt Kęstowicz

Zygmunt Kęstowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×