Szukaj

Luksusowy poród Kingi Korty w USA kosztował fortunę! Dumna mama pokazała rachunek

Kinga Korta rachunek za poród w USA

Ile kosztuje poród w USA?

Kinga Korta niedawno na świecie powitała długo oczekiwanego potomka. Gwiazda znana z programu Żony Hollywood postanowiła urodzić za oceanem, gdzie mieszka na co dzień. Okazuje się, że koszty jakie z tego tytułu poniosła nie należą do niskich. Ile Korta zapłaciła za opiekę medyczną w USA?

Przypomnijmy, że milionerka wiadomością o tym, że zostanie mamą, pochwaliła się kilka miesięcy temu na Instagramie. Nie wszystkim to się jednak spodobało. Część nieprzychylnych komentatorów wytykało, że Korta nie jest w odpowiednim wieku na dziecko. O jej wieku krążą legendy, bowiem ona sama nigdy się do niego nie przyznała. Wiadomo jednak, że piękna celebrytka już przekroczyła 50 lat.

Kinga przez cały okres ciąży dzieliła się z fanami wspaniałymi wiadomościami dotyczącymi jej stanu – publikowała zdjęcia topless z zaokrąglonym brzuszkiem, pokazała jak wyglądało baby-shower w Los Angeles, a w międzyczasie zdradziła płeć i imię dziecka. Dzidziuś wreszcie przyszedł na świat, a media obiegła cudowna wiadomość o narodzinach małego Graysona Alexandra.

Dwa miesiące po porodzie do skrzynki Korty przyszedł rachunek za poród i pobyt w szpitalu. Za opiekę medyczną i wszystkie koszty z tym związane, gwiazda zapłaciła ponad 24 tysiące dolarów, czyli prawie 90 tysięcy złotych. Okazuje się także, że Korta urodziła w Hoag Memorial Hospital Presbyterian, który jak możemy przeczytać na stronie internetowej, „przez niespełna 22 lata mieszkańcy hrabstwa Orange wybrali Hoag jako jeden z najlepszych szpitali hrabstwa w badaniu gazet lokalnych”.

Dla porównania dodajmy, że według nieoficjalnych informacji polskie gwiazdy za poród płaciły nawet do 20 tysięcy złotych w luksusowej klinice w Warszawie. Do tego grona zaliczają się Anna Mucha, Marina czy Kasia Zielińska.

Dodajmy, że służba zdrowia w USA w znacznej części jest prywatna, a amerykański system medyczny przypomina prywatną służbę zdrowia w Polsce. Od 2014 roku każdy z obywateli Stanów Zjednoczonych ma obowiązek bycia ubezpieczonym, a tym, którzy mają małe zarobki i nie stać ich na ubezpieczenia w prywatnych firmach państwo oferuje dofinansowanie.

W końcu! 50-letnia żona Hollywood pokazała swoje dziecko! Zobaczcie jakie śliczne!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazda TVN-u urodziła! Dopiero po kilku dniach wszystko wyszło na jaw!

To już ostatnie zdjęcie przed porodem?! Kinga Korta musiała podtrzymywać swój olbrzymi ciążowy brzuszek!


Kinga Korta - rachunek za szpital

Kinga Korta - rachunek za szpital

Kinga Korta pokazała dziecko

Kinga Korta pokazała dziecko

Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek

Kinga Korta pokazała ciążowy brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×