Szukaj

Kim Kardashian odżyła po rozstaniu z Kanye. Nową fryzurą w jaśniejszym kolorze zapowiada nowy początek

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian nie ma zamiaru rozpaczać po swoim małżeństwie. Gwiazda na najnowszych zdjęciach jest w świetnej formie. Właśnie pokazała nową fryzurę. Jak wygląda?

Kim Kardashian ma za sobą kilka bardzo ciężkich miesięcy. Najsłynniejsza celebrytka na świecie przeżywa wielki osobisty kryzys i jak donoszą media, szykuje się do rozwodu. Gwiazda 6 lat temu wyszła za Kanye Westa. Wydawało się, że jest to miłość jak z bajki.

Chociaż muzyk znany był z ekscentrycznych zachowań, to ona dokładnie wiedziała, jak się z nim obchodzić. Małżonkowie doczekali się nawet czwórki dzieci. Kilka lat temu do prasy przedostały się informacje o tym, że artysta cierpi na chorobę dwubiegunową. To zdecydowanie tłumaczyło jego nietypowe zachowanie w niektórych sytuacjach.

Kilka miesięcy temu schorzenie zaczęło się nasilać. Raper wpadł na bardzo kontrowersyjny pomysł i postanowił wystartować w wyborach prezydenckich w USA. Założył własną partię i zaczął jeździć po kraju, rozmawiając z wyborcami. Na jednym z takich spotkań wyjawił, że uchronił Kim przed aborcją, gdy była w ciąży z najstarszym dzieckiem – córką North. Później na Twitterze opublikował serię wpisów, w których twierdził, że żona go zdradza i chce go ubezwłasnowolnić. Chociaż jego słowa szybko zniknęły z sieci i tak odbiły się na jego małżeństwie.

Kim Kardashian zmieniła fryzurę po rozstaniu z Kanye Westem

Od kilku dni media informują, że małżeństwo celebrytki i rapera dobiegło końca. Podobno już od dłuższego czasu nie mieszkają razem i spotykają się tylko ze względu na dzieci. Wiadomo także, że Kim starała się rozpaczliwie ratować tan związek, jednak po wielu niepowodzeniach postanowiła się poddać.

Wie, że zrobiła już wszystko. Miała już dość i powiedziała mu, że potrzebuje trochę przestrzeni, by zastanowić się nad swoją przyszłością – zdradza źródło magazynu People.

Podobno wynajęła już najlepszą prawniczkę w Hollywood – Laurę Wasser, która pomogła zakończyć małżeństwa Angeliny Jolie, Heidi Klum czy Kelly Clarkson.

Małżeństwo Kim ma się ku końcowi, a tymczasem ona postanowiła pokazać fanom, że nadal jest w świetnej formie. Jej profil śledzą miliony internautów z całego świata, a gwiazda stara się, aby byli na bieżąco z tym, co u niej słychać. Właśnie pokazała się w zupełnie nowej fryzurze.

Miliarderka postanowiła rozjaśnić swoje długie, czarne włosy. Teraz możemy ją zobaczyć w dużo jaśniejszych blond pasmach. Zdecydowała się też na nowe uczesanie. Wszystkie kosmyki gładko zaczesała i upięła w bardzo wysoki kucyk na samym czubku głowy.

Trzeba przyznać, że Kim wygląda na bardzo zadowoloną, a nowy look zapewne jest zapowiedzią startu w nowe życie. Sugeruje to także opis postu „11:11” – to godzina, której przypisuje się nowy początek.


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×