Szukaj

Rozwód Kim i Kanye. Nowe doniesienia wiele wyjaśniają. Coraz bardziej rozumiemy decyzję Kardashianki

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Nowe doniesienia w sprawie rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa. Wydaje się, że to wszystko nie skończy się happy endem. Co mówią przyjaciele pary?

Kim Kardashian i Kanye West nie najlepiej wkroczyli w nowy rok. O kryzysie w ich związku mówi się już od kilku miesięcy. Wszystko zaczęło się od tego, że raper wpadł na pomysł kandydowania w wyborach prezydenckich. Założył własną partię i zaczął spotykać się z potencjalnymi wyborcami. Podczas jednego z wieców zdradził, że powstrzymał Kim przed aborcją ich najstarszej córki, czym wywołał wielkie poruszenie w mediach. Później było już tylko gorzej. Mąż najsłynniejszej Kardashianki zaczął publikować na Twitterze wpisy, w których informował, że planuje rozwód, bo jego żona dopuściła się zdrady. Poinformował też swoich fanów, że Kim i jej matka chcą go ubezwłasnowolnić, a on sam jest przez nie dyskryminowany.

Z medialnych doniesień wynikało, że celebrytka starała się ratować rozsypujące się małżeństwo. Chciała odciąć męża od mediów, a nawet całą rodziną wybrali się na dłuższy urlop na Dominikanę, by odpocząć od całej nagonki i wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Podczas podróży towarzyszyło im czworo ich dzieci. Jak się okazuje wszystkie starania Kim, nie przyniosły zadowalających rezultatów. Dzisiaj zagraniczne media podały, że gwiazda wynajęła już specjalistkę od rozwodów.

Kim Kardashian rozwód z Kanye Westem

Zagraniczne tabloidy już od kilku miesięcy donoszą o rozwodzie znanej pary. Magazyn People poinformował, że Kim ma już dosyć walki o swoje małżeństwo i wynajęła najsłynniejszą prawniczkę zajmującą się rozwodami w Hollywood. Z usług Laury Wasser skorzystały już takie gwiazdy, jak Angelina Jolie, która niedawno zakończyła swoje małżeństwo z Bradem Pittem, Heidi Klum, Kelly Clarkson oraz wiele innych znanych z pierwszych stron gazet.

Wie, że zrobiła już wszystko. Miała już dość i powiedziała mu, że potrzebuje trochę przestrzeni, by zastanowić się nad swoją przyszłością – zdradza źródło magazynu People.

Całą sprawę postanowiła skomentować też przyjaciółka rodziny. Kathy Griffin to znana amerykańska komiczka, sąsiadka Kardashianów, a prywatnie bliska przyjaciółka Kris Jenner. Na swoim Twitterze opublikowała kilka słów, które wyjaśniają decyzję Kim o rozwodzie.

Myślę, że naprawdę próbowała. Naprawdę go kocha. Lubię ją. On z pewnością nie jest diabłem ani kimś takim, ale wierzę, że próbowała wszystkiego, aby to naprawić. Bardzo ją rozśmieszał, a ona radziła sobie z jego ekscentrycznością. Najbardziej lubi być mamą. Oto moje dwa grosze.

Jak na razie ani Kim, ani Kanye oficjalnie nie potwierdzili rozwodu, ale dzisiejsze doniesienia nie pozostawiają już chyba żadnych złudzeń. Przypomnijmy, że West cierpi na chorobę dwubiegunową, a w ostatnim czasie wydaje się, że wszystkie objawy wróciły ze wzmożoną siłą.


Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×