Szukaj

Kim Kardashian zgubiła w morzu kolczyk za 75 tys. dolarów. Reakcja Kourtney pozamiatała. Jej słowa już są kultowe

Kim Kardashian zgubiła kolczyk

Kim Kardashian zgubiła kolczyk

Kim Kardashian zgubiła diamentowy kolczyk wart 75 tysięcy dolarów. Co się wydarzyło i jak zareagowała Kourtney Kardashian? Jej słowa stały się kultowe.

Kim Kardashian to amerykańska celebrytka, modelka, aktorka i bizneswoman. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym występowała wraz ze swoją rodziną. Sygnowała swoim nazwiskiem kilka zapachów, wystąpiła gościnnie w szeregu programów telewizyjnych, była uczestniczką Dancing with the Stars, wystąpiła w filmach Totalny kataklizm oraz Deep in the Valley, a także, wraz ze swoimi siostrami Kourtney i Khloé, opublikowała autobiografię Kardashian Konfidential.

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek świata, a obecnie media skupiają na jej rozpadającym się małżeństwie z Kanye Westem. Tymczasem Kim odpoczywa z siostrami w tropikach i stamtąd rozgrzewa fanów gorącymi fotkami. Seria zdjęć z Kourtney przywołała historię zaginionego diamentowego kolczyka gwiazdy.

Kim Kardashian zgubiła kolczyk za 75 tysięcy dolarów

Kim udostępniła na Instagramie serię zdjęć w kostiumie kąpielowym, kiedy razem z siostrą Kourtney Kardashian podpłynęły do doku swojej łodzi i weszły na pokład. Obie nie pozostawiły zbyt wiele dla wyobraźni, prezentując ciała w kostiumach kąpielowych.

Kim opatrzyła uwodzicielskie zdjęcia zabawnym komentarzem nawiązującym do momentu, w którym gwiazda straciła jeden ze swoich diamentowych kolczyków za 75 tys. dolarów (około 275 tys. złotych), pływając w morzu podczas wakacji rodziny Kardashian na Bora Bora w 2011 roku.

Kourtney zgubiła swój kolczyk w oceanie, więc pomogłam jej go znaleźć – napisała Kim.

Zalana łzami nie mogła wtedy przeboleć straty. To wtedy Kourtney starała się ją uspokoić, a słowa, które wypowiedziała, stały się już kultowe:

Są ludzie, którzy umierają, Kim!

Wówczas nie osiągnęła zamierzonego rezultatu, ale podczas obchodów 10-lecia Z rodziną u Kardashianów w 2017 roku, Kim wyjaśniła swoją emocjonalną reakcję:

Ok, czy mogę wyjaśnić, że ten kolczyk był dla mnie bardzo ważny? Od lat na urodziny kupuję sobie prezent – ulepszam parę diamentowych kolczyków. Pracowałam naprawdę ciężko na to, żeby były idealne.

Wyjaśniła także, że jej reakcja była szczera, bo nie zdążyła jej ubezpieczyć kosztownej biżuterii, która dopiero co zniknęła w wodzie. Ostatecznie jednak straty nie poniosła, bo kolczyk znalazła jej młodsza siostra. Z perspektywy czasu wyznała także, że już rozumie reakcję Kourtney. Jej punkt widzenia się zmienił i już wie, co miała na myśli.

W poście, który opublikowała, nawiązała do sytuacji sprzed lat. Okazuje się, że Kim ma niezłe poczucie humoru.

Kultowa scena od tego czasu przeszła do historii jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych momentów popkultury, a płacząca Kim i słynny cytat Kourtney: Są ludzie, którzy umierają, Kim! inspirują niezliczone internetowe memy.


Kim i Kourtney Kardashian

Kim i Kourtney Kardashian

Kim i Kourtney Kardashian

Kim i Kourtney Kardashian

Kim i Kourtney Kardashian

Kim i Kourtney Kardashian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×