Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Wow! Siostry Kardashian z polskim gwiazdorem na pokazie Givenchy w Paryżu!

Kim i Kourtney Kardashian


Kim i Kourtney Kardashian oraz Dawid Woliński na pokazie Givenchy w Paryskim hotelu Ritz!

Nie da się ukryć, że siostry Kim i Kourtney Kardashian wzbudzają największą uwagę fotoreporterów odkąd goszczą na pokazach największych światowych projektantów w Paryżu. Tak wielkiego zainteresowania mediów mogą im nawet pozazdrościć same modelki prezentujące ubrania na wybiegu. Zachęcone sukcesem jaki odniosły pokazując się podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, tym razem wybrały się do Francji, by każdego dnia świat mógł ujrzeć ich starannie zaplanowane stylizacje specjalnie przygotowane na ten event. Podczas wczorajszego pokazu Balmain, Kim szokowała w sukience z dziurami, by następnie przebrać się aż 3 razy i zaprezentować w dresowych spodniach, złotym szlafroku i płaszczu w panterkę! 

Dziś natomiast, podczas pokazu Givenchy siostry pojawiły się razem. Kim wybrała na tę okazję sznurowane spodnie, moherowy blezerek oraz czarne lejące się futro, natomiast Kourtney wybrała naked dress, którą wiele gwiazd chętnie wybiera na rozmaite gale, a całość zwieńczyła czarnymi lakierowanymi sandałkami.

Na pokazie nie mogło oczywiście zabraknąć polskiego akcentu jakim był Dawid Woliński! Jeden z największych polskich projektantów na swoim instagramie umieścił wideo przedstawiające siostry Kardashian wraz z Ritą Orą podczas wydarzenia, podpisując je:

Kiedy Kim Kardashian i Rita Ora pojawiają się na imprezie!

A wam jak podobają się nowe stylizacje Kardashianek?

Zobacz: Kim Kardashian idzie na wojnę z człowiekiem całującym ją w tyłek!

Kim i Kourtney Kardashian na pokazie Givenchy w Paryżu

Kim i Kourtney Kardashian na pokazie Givenchy w Paryżu

When @kimkardashian and @ritaora is #indahouse ?

A video posted by Dawid Wolinski (@dawid_wolinski) on

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×