Szukaj

Harry Styles zdębiał po tym, co usłyszał od Katy Perry. Gwiazda postawiła na szczerość: „Wypaliłam prosto z mostu”

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry już niedługo zostanie mamą. W ostatnim wywiadzie zdradziła, jak na wieść o ciąży zareagował jej przyjaciel – Harry Styles. Zachował się jak prawdziwy dżentelmen.

O ciąży Katy Perry wiemy od początku marca, kiedy to piosenkarka zaprezentowała swoje krągłości podczas premiery najnowszego teledysku – Never Worn White. Ojcem dziecka jest wieloletni narzeczony, Orlando Bloom. Od chwili ogłoszenia radosnej nowiny artystka regularnie dzieli się najnowszymi zdjęciami w social mediach, relacjonując swoim fanom przebieg ciąży.

Perry pokazała już kilka zdjęć, na których zaskakiwała ujęciami z ciążowych sesji. W zabawny sposób zdradziła płeć dziecka. Fani dowiedzieli się, że para będzie miała córkę, gdy wokalistka opublikowała zdjęcie swojego partnera, który miał całą twarz posmarowaną różowym kremem. Tajemnicą nie jest również spodziewany termin porodu.

Córeczka Katy i Orlando pojawi się na świecie już latem, podobno w drugiej połowie lipca. Gwiazda z przyjemnością dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi jej odmiennego stanu. Ostatnio na Instagramie zdecydowała się upublicznić nawet nagranie z badania USG. Pokazała się także w olśniewającej sukni, która udowodniła, że nawet w ciąży potrafi być glamour.

Harry Styles o ciąży Katy Perry. Jak zareagował?

W rozmowie z prowadzącym w Radio 1 piosenkarka opowiedziała o momencie, w którym przekazała radosną wiadomość Harry’emu  Stylesowi. Przyjaciele spotkali się podczas wspólnego lotu samolotem.

Spotkałam go w samolocie, jeszcze zanim ogłosiłam, że jestem w ciąży – powiedziała przejęta.

Byli w trakcie pogawędki, kiedy to Perry spontanicznie powiedziała mu o swoim odmiennym stanie.

Odpowiedziałam mu na jakieś pytanie: „Tak, dokładnie. I wiesz co? Jestem w ciąży”. Powiedziałam to bez żadnego przygotowania, wypaliłam prosto z mostu, bo co jeszcze można tu było powiedzieć – realcjonowała dalej Katy.

Reakcja Harry’ego była natychmiastowa, czym zaskoczył wokalistkę. Według niej zachował się jak prawdziwy dżentelmen.

Był bardzo szczęśliwy z tego powodu, to było przesłodkie. Podczas rozmowy kucałam przy jego siedzeniu i w momencie, gdy przekazałam mu te wieści, on natychmiast wstał z siedzenia i powiedział: „Proszę, usiądź na moim miejscu”. Ja oczywiście odpowiedziałam na to, że nie dziękuję, pójdę i usiądę na swoim, które było po przeciwnej stronie samolotu. Jednak zachował się jak prawdziwy dżentelmen.

Czy Wy też macie podobne zdanie?


Katy Perry ciążaKaty Perry w ciąży

Katy Perry w ciąży

Katy Perry

Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×