Szukaj

Camilla drży o swoją przyszłość w rodzinie królewskiej. Wszystko przez księżną Kate

Camilla i księżna Kate

Camilla i księżna Kate

Księżna Camilla ma prawdziwy powód do zgryzoty. Drży o swoja przyszłość w rodzinie królewskiej, a według doniesień prasy, wszystko to przez Kate.

Księżna Camilla nie ma łatwego życia w rodzinie królewskiej. Mimo że po latach z pewnością jest lepiej, to jednak ciągle jest postrzegana jako ta, która rozbiła małżeństwo uwielbianej księżnej Diany. Nieważne, że związek był nieszczęśliwy.

Od czasu ujawnienia jej romansu z Karolem, aż po dziś dzień, jest ulubionym obiektem tabloidów. W konkurencji, kogo oczerniają najbardziej, śmiało może konkurować z Meghan Markle. Właśnie kolorowa prasa donosi, że Camilla ma wielki problem – chodzi o jej przyszłość w rodzinie królewskiej, a to wszystko dzieje się przez Kate.

Dlaczego księżna Camilla drży o swoja przyszłość w rodzinie królewskiej?

Książę Filip stał u boku królowej Elżbiety od 73 lat. Kiedy tylko jego syn, książę Karol, obejmie tron, to Camilla Parker Bowles będzie wspierać króla. A może to Kate Middleton, jako małżonka księcia Williama zajmie miejsce, o jakim zawsze marzyła żona księcia Walii ? Jeden z tabloidów twierdzi, że panie walczą teraz o to, która z nich zostanie następną królową.

Okładka magazynu pokazuje ekstremalnie postarzoną księżna Kate i Camillę, która wygląda zadziwiająco dobrze, a tytuł brzmi: Walka o tron.

Middleton i Bowles – obie marzą o tym, że gdy panowanie królowej Elżbiety II dobiega końca, zasiądą na tronie.

Książę Karol jest pierwszy w kolejce do objęcia tronu, ale są plotki, że zostanie zepchnięty na bok na korzyść księcia Williama. Bowles podobno nie jest z tego zadowolona i poinformowała o tym Kate – twierdzi informator gazety.

Camilla chce być królową, ale tabloid zauważa, że ​​jest to mało prawdopodobne, aby otrzymała ten tytuł, ponieważ wygląda na to, że będzie znana jako Princess Consort – czylo małżonka królewska. Pomimo tej przeszkody ma być zdeterminowana, by mimo wszystko powalczyć o tytuł królowej. Kate jest dla niej największym zagrożeniem.

Podobno Bowles podejmuje drastyczne kroki, aby prześcignąć Kate i udowodnić, że jest lepszą kandydatką do tej roli. Zajmuje się porządkowaniem swojej garderoby i dąży do rozpowszechniania wstydliwych historii o małżeństwie Williama i Kate.

Doprowadziło to nawet do konfrontacji starszego syna następcy tronu z macochą. Ta miała jednak zaprzeczyć oskarżeniom o rozpowszechnianie plotek.

William tego nie kupił i od tego czasu nie rozmawiał z Karolem.

Artykuł kończy się stwierdzeniem, że pałac nie jest wystarczająco duży dla dwóch królowych. Kto obserwuje rodzinę królewską, ten wie, że plotki o tym, jakoby Camilla rozpaczliwie pragnęła zostać królową, są częstym tematem bulwarówek. Po pierwsze, to nigdy nie nastąpi i księżna o tym doskonale wie – ona będzie mogła tytułować się jedynie tytułem żony króla, tak stoi w angielskim prawie dynastycznym. Po drugie – te doniesienia są podobne do tych, które mówią o tym, że Karol zostanie pominięty i William zasiądzie na tronie, bo takie jest życzenie Elżbiety II. Już wyjaśnialiśmy, że królewskie sympatie o tym nie decydują. Sukcesja jest ściśle określona i to książę Walii jest następcą.


Księżna Kate i księżna Camilla na okładce InTouch

Księżna Kate i księżna Camilla na okładce InTouch

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Księżna Kate i księżna Camilla - Trooping the Colour 2018

Księżna Kate i księżna Camilla - Trooping the Colour 2018

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Litości co za głupi tekst „jednak ciągle jest postrzegana jako ta, która rozbiła małżeństwo uwielbianej księżnej Diany. Nieważne, że związek był nieszczęśliwy.” poziom umysłowy redaktorki starszaki w przedszkolu!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×